Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ATA bütünleme sınavı 2019 ne zaman, hangi gün yapılacak? ATA AÖF 3 ders sınav tarihi

Açıköğretim Fakültesi Bahar yarıyılı bütünleme sınavı için geri sayım başladı. Geçtiğimiz haftalarda yapılan açıköğretim sınavından sonra ATA – öğrencileri bütünleme sınavı hazırlığı yapmaya başladı. Sınav hazırlığında olan öğrenciler ATA – AÖF sınavının ne zaman yapılacağını merak ediyor. 2019 yılı ATA – AÖF bütünleme sınavı ne zaman? ATA - AÖF mezuniyet tarihi belli oldu mu?

Giriş Tarihi: 11.6.2019 14:26 Güncelleme Tarihi: 11.6.2019 14:28
ATA AÖF bütünleme sınavı 2019 ne zaman, hangi gün yapılacak? Atatürk Üniversitesi ATA AÖF 3 ders sınav tarihi

Çeşitli sebeplerden ötürü örgün bir yükseköğretim programına yerleşemeyen öğrenciler için eğitim fırsatı sağlayan AÖF her yıl belirli zamanlarda sınavlar düzenler. Bunlardan birisi de ATA - AÖF sınavıdır. Kayıt yaptırıp aynı zamanda da mezun olmaya hak kazanan adaylar da AÖF'te olduğu gibi tüm mezuniyet haklarından faydalanabilirler.

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Güz Dönemi ve Bahar Dönemi sınavları sonrasında gözler ATA – AÖF bütünleme sınavına çevrildi. Bütünleme sınavı için gün sayan öğrenciler gözlerini sınav tarihinin açıklanacağı ana dikti. Bütünleme sınavı için hazırlıklarına yeni başlayan adaylar varken hazırlıklarını bitirmek üzere olan adaylar da var. Hazırlıklarını bitiren adaylar için geri sayım başlamışken heyecan dorukta! Adaylar sınav tarihinin yapılacağı ana kadar merak içerisinde beklemektedirler.

İşte ATA – AÖF bütünleme sınav tarihi ve diğer tüm detaylar..

ARKADAŞINA GÖNDER
ATA AÖF bütünleme sınavı 2019 ne zaman, hangi gün yapılacak? Atatürk Üniversitesi ATA AÖF 3 ders sınav tarihi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN