Türkiye'nin en iyi haber sitesi

sınav sonuçları bugün açıklanacak mı? 2019 sorgulama sayfası burada

sınav sonuçları için heyecan dorukta! Açıköğretim Fakültesi tarafından 25-26 Mayıs 2019 tarihlerinde gerçekleştirilen finallere katılım gösteren öğrenciler, sonuçları beklemeye koyuldu. Bu bağlamda, '2019 açıklandı mı?' sorusu arama motorları üzerinde yanıtı en çok merak edilenler arasında bulunuyor. Geçtiğimiz günler içerisinde soru ve cevapların erişime açılması, adayları bugün için beklentiye soktu. Öte yandan, AÖF 3 ders sınavı başvuru tarihi de belli oldu. Peki, AÖF sınav sonuçları ne zaman, bugün açıklanacak mı? Anadolu Üniversitesi 3 ders sınavı ve bahar dönemi final sonuçları sorgulama hakkındaki detaylara sizler için yer verdik.

Giriş Tarihi: 12.6.2019 13:54 Güncelleme Tarihi: 12.6.2019 15:00
AÖF sınav sonuçları bugün açıklanacak mı? 2019 Anadolu Üniversitesi AÖF sınav sonuçları sorgulama sayfası burada

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi bahar dönemi final sınavları 25-26 Mayıs 2019 tarihlerindeki oturumlarla sona erdi. Kendilerini ilgilendiren oturumlara katılım gösteren öğrenciler, o günden bu yana '2019 AÖF sınav sonuçları açıklandı mı?' sorusunun cevabını Google üzerinden öğrenmeye çalışıyor. Geçtiğimiz günler içerisinde bahar dönemi AÖF soru ve cevaplarının erişime açılması da adayların beklentilerini bir hayli arttırdı. Bu doğrultuda, adayların sonuçların açıklanması konusunda bugün için beklentisi bulunuyor. Peki, 2019 AÖF sınav sonuçları ne zaman, bugün açıklanacak mı? Sorgulama sayfası ile beraber bütün detayları sizler için derledik. İşte, bazı bilgiler;

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ'NDEN YAZ OKULU DUYURUSU

Anadolu Üniversitesi Akademik Takvimine göre yaz okulu kayıtları 24 Haziran Pazartesi günü başlayıp, 28 Haziran Cuma günü bitecek.

Öğrenciler yaz okulunda en fazla 5 ders seçebilecek. 11 hafta sürecek eğitimin ardından 14-15 Eylül tarihlerinde final sınavları yapılacak.

BAHAR DÖNEMİ AÖF SINAV SONUÇLARI 2019 NE ZAMAN AÇIKLANACAK? SORGULAMA SAYFASI

Haberimizin detaylarından AÖF bahar dönemi final sınavları ve sorgulama işlemlerine ilişkin tüm detayları öğrenebilirsiniz.

ARKADAŞINA GÖNDER
AÖF sınav sonuçları bugün açıklanacak mı? 2019 Anadolu Üniversitesi AÖF sınav sonuçları sorgulama sayfası burada
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN