Türkiye'nin en iyi haber sitesi

sınavı sonuçları açıklandı mı? 2019 açıklanma tarihi belli oldu!

Devlet Parasız Yatılılık ve Sınavı’na giren binlerce öğrenci sınav sonuçlarına odaklandı. merak ediliyor. Öğrenciler sınav sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte puan durumlarını da öğrenecek. Eski adı PYBS olan 2019 Bursluluk sınavı sonuçları ’in resmi sitesinde yayınlanacak. Başarılı olan adaylar Bakanlık’tan eğitim desteği almaya başlayacak. İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları’nı yakından ilgilendiren sınav sonuçlarına dair detaylara haberimizde yer verdik. Peki ne zaman açıklanacak? MEB ile sonuçlar nasıl sorgulanır?

Giriş Tarihi: 8.7.2019 11:34 Güncelleme Tarihi: 8.7.2019 11:34
Bursluluk sınavı sonuçları açıklandı mı? MEB İOKBS 2019 Bursluluk sonuçları açıklanma tarihi belli oldu!

On binlerce öğrencinin katılım gösterdiği sınavı sonuçları heyecanla bekleniyor. Eski adı PYBS olan 2019 ? Sorusunun yanıtı merak ediliyor. 2 Haziran 2019 tarihinde yapılan bursluluk sınavına ilköğretim ve ortaöğretim kurumlarında okuyan öğrenciler girdi. Geri ödemesiz burs alacak öğrenciler için sonuç tarihini açıkladı. Sonuçlar posta yolu ile iletilmeyecek ve MEB'in resmi sitesinden duyurulacak. İşte tüm detaylar…

BURSLULUK SINAVI SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK? İOKBS SONUÇLARI-2019

öğrenciler tarafından heyecanla bekleniyor. 2 Haziran tarihinde sınava giren öğrenciler için MEB İOKBS Bursluluk sonuçları açıklanma tarihini duyurdu.

ARKADAŞINA GÖNDER
Bursluluk sınavı sonuçları açıklandı mı? MEB İOKBS 2019 Bursluluk sonuçları açıklanma tarihi belli oldu!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN