Türkiye'nin en iyi haber sitesi

sonuçları 2019 açıklandı mı? ile Bursluluk sınavı sonuçları sorgulama nasıl yapılır?

Bir dönem PYBS, yeni adı ile olan 2019 sonuçları için heyecan dorukta. Haziran ayının 2'sinde tarafından tek oturum halinde düzenlenen sınava katılım gösteren öğrenciler, bursluluk sınavı sonuçları sorgulama ekranını araştırıyor. Geçtiğimiz haftalar içerisinde Milli Eğitim Bakanlığı'nın ÖDSGM sayfası üzerinden İOKBS soru ve cevaplarının erişime açılması, öğrencilerin ve velilerin beklentilerini yükseltti. Bu doğrultuda da, '2019 Bursluluk sınavı sonuçları açıklandı mı?' sorusu arama motorlarında yanıtı en çok öne çıkanlar arasında bulunuyor. Peki, MEB tarafından 2019 Bursluluk sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? Sorgulama ekranı ile beraber merak edilen detaylara sizler için yer verdik.

Giriş Tarihi: 11.7.2019 13:49 ABONE OL
Bursluluk sınavı sonuçları 2019 açıklandı mı? MEB ile İOKBS Bursluluk sınavı sonuçları sorgulama nasıl yapılır?

Veliler tarafından PYBS olarak da ifade edilen İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları (), Milli Eğitim Bakanlığı tarafından bu yıl 2 Haziran tarihinde düzenlendi. Ortaokul 5, 6, 7, 8'inci sınıfta okuyan ve lise 9, 10 ve 11'inci sınıf düzeyinde olan on binlerce öğrencinin katılım gösterdiği sınavın soru ve cevapları ise geçtiğimiz haftalarda Milli Eğitim Bakanlığı'nın ÖDSGM sayfası üzerinden sorgulamaya açılmıştı. 'in sağlayacağı destekten yararlanıp yararlanamayacağı merak eden öğrencilerin İOKBS sonuçları hakkında araştırmaları da artış gösterdi. Peki, İOKBS Bursluluk sınavı sonuçları 2019 ne zaman açıklanacak?

2019 BURSLULUK SINAVI SONUÇLARI AÇIKLANDI MI? MEB SORGULAMA SAYFASI

Haberimizin detaylarından İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı açıklanma tarihi hakkında bilgi edinebilir, MEB sorgulama ekranı aracılığıyla İOKBS sonuçları hakkında merak ettiğiniz ayrıntılara ulaşabilirsiniz.

İşte, detaylar....

ARKADAŞINA GÖNDER
Bursluluk sınavı sonuçları 2019 açıklandı mı? MEB ile İOKBS Bursluluk sınavı sonuçları sorgulama nasıl yapılır?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN