Türkiye'nin en iyi haber sitesi

üç ders sınavı ne zaman yapılacak? giriş belgeleri yayınlandı mı?

Fakültesi üç ders sınavı için geri sayım başladı. Sınavdan istedikleri notu alıp mezun olmak isteyen adaylar için heyecan dorukta. Mezun olmak için üç ders sınavına girecek olan adaylar için meraklı bekleyiş sürüyor. Buna göre; ne zaman yapılacak? AÖF üç ders sınav yerleri ve sınav giriş belgeleri yayınlandı mı? İşte ayrıntılar..

Giriş Tarihi: 13.7.2019 13:34 Güncelleme Tarihi: 13.7.2019 13:34
AÖF üç ders sınavı ne zaman yapılacak? AÖF üç ders sınavı giriş belgeleri yayınlandı mı?

Açıköğretim Fakültesi öğrencilerinin mezun olmak için yapacakları son bir adım kaldı. AÖF üç ders sınavından geçer not alan öğrenciler mezun olmak için gün sayıyor. Adaylar için meraklı bekleyiş sürerken sınavla ilgili en doğru bilgiye de ulaşmak istiyorlar. Buna göre; AÖF üç ders sınavı ne zaman yapılacak? AÖF üç ders sınav giriş yerleri ve giriş belgeleri yayınlandı mı? AÖF üç ders sınavı ile ilgili en güncel bilgilere sabah.com.tr'den ulaşabilirsiniz..

AÖF ÜÇ DERS SINAVI NE ZAMAN YAPILACAK?

Üç ders sınavı, 27 Temmuz 2019 Cumartesi günü saat 14:00'te, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Samsun, Sivas, Trabzon, Van illeri ile KKTC/Lefkoşa'da gerçekleştirilecektir.

Türkiye'de üç ders sınavının yapılacağı Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Samsun, Sivas, Trabzon, Van illeri ile KKTC/Lefkoşa büroları 27 Temmuz 2019 Cumartesi günü 10:00 – 16:00 saatleri arasında açık olacaktır.

Öğrencilerimiz üç ders sınavına gireceği sınav ilini, 19-20 Haziran 2019 tarihlerinde T.C. kimlik/öğrenci numaraları ve şifreleri ile http://aof.anadolu.edu.tr adresi "Öğrenci Otomasyonu" bağlantısından sayfalarına giriş yaparak, AÖF bürolarına bizzat giderek veya 0850 200 46 10 nolu AOSDestek İletişim ve Çözüm Masasını arayarak değiştirebilirler. Belirtilen tarihlerde değişiklik yapmayan öğrenciler Fakülte tarafından atandıkları sınav ilinde sınava girmek zorundadırlar.

AÖF ÜÇ DERS SINAV GİRİŞ BELGELERİ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Üç ders sınavı için sınav giriş belgeleri 22 Temmuz 2019 tarihinden itibaren http://aof.anadolu.edu.tr adresi "Öğrenci Otomasyonu" bağlantısından ve AÖF bürolarından verilecektir.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri Üç Ders Sınavı, 2018-2019 öğretim yılı sonu itibariyle son kez yapılacaktır.

19-20 Haziran 2019 tarihlerinde üç ders sınav merkezi tercihi yapmayan öğrencilerin Fakülte tarafından ekte yer alan tablodaki illere göre atamaları yapılacaktır.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AÖF üç ders sınavı ne zaman yapılacak? AÖF üç ders sınavı giriş belgeleri yayınlandı mı?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN