Türkiye'nin en iyi haber sitesi

taban puanları açıklandı mı? 2019 ve başarı sıralamaları burada!

tarafından gerçekleştirilen sınavı sonuçları saat 01.15’de açıklandı. Üniversite puanlarını öğrenen bireyler ise üniversite taban ve tavan puanları ile ilgili araştırmalara geçtiler. fakültesinde okumak isteyen bireyler başarı puanları ve Sağlık Bilimleri Fakültesi taban puanları açıklandı mı? sorularına yanıt arıyorlar. İşte ve başarı sıralaması…

Giriş Tarihi: 17.7.2019 17:49 Güncelleme Tarihi: 17.7.2019 17:49
Hemşirelik Fakültesi taban puanları açıklandı mı? 2019 Hemşirelik Fakültesi taban puanları ve başarı sıralamaları burada!

Milyonlarca öğrencinin katılım sağladı YKS sınav sonuçları 17 Temmuz saat 01.15 itibariyle erişime açıldı. Sınav puanlarını öğrenen bireyler ise tercih yapmak için tercih kılavuzlarını ve üniversite taban puanlarını araştırmaya başladılar. Özellikle Hemşirelik Fakültesi'nde eğitim görmek isteyen bireyler 'Hemşirelik Fakültesi taban puanları açıklandı mı' sorusuna yanıt arıyorlar.

HEMŞİRELİK? FAKÜLTESİ PUANLARI AÇIKLANDI MI?

2019 yılı Hemşirelik Fakültesi puanları henüz açıklanmazken, 2018 yılının açıklanan puanları ile bireyler fikir sahibi olmaya çalışıyorlar.

2018 HEMŞİRELİK FAKÜLTESİ TABAN PUANLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

YKS TERCİHLERİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

YKS tercihleri 17 Temmuz saat 01.15'de açıklandı. Bireyler puanlarını öğrendikten sonra tercihlerin ne zaman yapılacağını araştırmaya başladılar. YKS tercihleri, 23-29 Temmuz arasında yapılacak.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hemşirelik Fakültesi taban puanları açıklandı mı? 2019 Hemşirelik Fakültesi taban puanları ve başarı sıralamaları burada!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN