Türkiye'nin en iyi haber sitesi

2019 İktisadi ve Fakültesi taban puanları açıklandı mı? Fakültesi taban puanları ve başarı sıralamaları sorgula!

tarafından gerçekleştirilen sınavı sonuçları saat 01.15’de açıklandı. Üniversite puanlarını öğrenen bireyler ise üniversite taban ve tavan puanları ile ilgili araştırmalara geçtiler. ve fakültesinde okumak isteyen bireyler Fakültesi başarı puanları ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi taban puanları açıklandı mı? sorularına yanıt arıyorlar. İşte İktisadi ve İdari Bilimler fakültesi taban puanları ve başarı sıralaması…

Giriş Tarihi: 17.7.2019 14:23 Güncelleme Tarihi: 17.7.2019 14:23
2019 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi taban puanları açıklandı mı? İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi taban puanları ve başarı sıralamaları sorgula!

Milyonlarca öğrencinin katılım sağladı YKS sınav sonuçları 17 Temmuz saat 01.15 itibariyle erişime açıldı. Sınav puanlarını öğrenen bireyler ise tercih yapmak için tercih kılavuzlarını ve üniversite taban puanlarını araştırmaya başladılar. Özellikle İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde eğitim görmek isteyen bireyler ' İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi taban puanları açıklandı mı' sorusuna yanıt arıyorlar.

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ PUANLARI AÇIKLANDI MI?

2019 yılı İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi puanları henüz açıklanmazken, 2018 yılının açıklanan puanları ile bireyler fikir sahibi olmaya çalışıyorlar.

2018 İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ TABAN PUANLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

YKS TERCİHLERİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

YKS tercihleri 17 Temmuz saat 01.15'de açıklandı. Bireyler puanlarını öğrendikten sonra tercihlerin ne zaman yapılacağını araştırmaya başladılar. YKS tercihleri, 23-29 Temmuz arasında yapılacak.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
2019 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi taban puanları açıklandı mı? İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi taban puanları ve başarı sıralamaları sorgula!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN