Türkiye'nin en iyi haber sitesi

taban ve tavan puanları 2019 | Uludağ Üniversitesi Başarı Sıralamaları ve taban puanları belli oldu mu? İşte detaylar..

15-16 tarihlerinde gerçekleştirilen ve iki milyonu aşkın adayın katılım sağladığı sınavın sonuçları bu gece açıklandı. sonuçları görüntülemek için sabah saatlerinden itibaren binlerce kişi ’nin sonuç sayfasına akın etti. Puanlarını görüntüleyen adaylar hemen ardından ise hayalini kurduğu üniversitenin taban puanı ve başarı sıralamasını araştırmaya başladı. 2019 taban puanları ve başarı sıralaması da en çok merak edilen konular arasında yerini aldı. Peki, belli oldu mu?

Giriş Tarihi: 17.7.2019 14:20 Güncelleme Tarihi: 17.7.2019 14:20
Uludağ Üniversitesi taban ve tavan puanları 2019 | Uludağ Üniversitesi Başarı Sıralamaları ve taban puanları belli oldu mu? İşte detaylar..

YKS sonuçları bu gece erişime açıldı. ÖSYM'nin resmi internet sitesine akın eden ve puanlarını görüntüleyen adaylar şimdi ise hayal ettiği üniversitenin başarı sıralamaları ve taban puanları konusunda araştırmalara başladı. Uludağ Üniversitesi taban puanları ve başarı sıralaması da en çok ilgi gösterilen konular arasında yer aldı. 2019 Uludağ Üniversitesi taban puanları ve başarı sıralamaları açıklandı mı? İşte ayrıntılar…

2019 ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TABAN PUANLARI AÇIKLANDI MI?

2019 yılı Uludağ Üniversitesi taban puanları açıklanmazken, adaylar 2018 taban puanlarına bakarak konu hakkında fikir sahibi olabilirler.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Uludağ Üniversitesi taban ve tavan puanları 2019 | Uludağ Üniversitesi Başarı Sıralamaları ve taban puanları belli oldu mu? İşte detaylar..
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN