Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bölümü 2019 taban puanları ve başarı sıralaması kaç? Bilgisayar Mühendisliği taban puanları açıklandı mı?

tarafından gerçekleştirilen sınavı sonuçları 17 Temmuz saat 01.15’de açıklandı. Üniversite puanlarını öğrenen bireyler ise üniversite taban ve tavan puanları ile ilgili araştırmalara geçtiler. Özellikle Bölümü’nde okumak isteyen bireyler Bilgisayar Mühendisliği başarı puanları ve Bilgisayar Mühendisliği taban puanları açıklandı mı? sorularına yanıt arıyorlar. İşte Bilgisayar Mühendisliği taban puanları ve başarı sıralaması…

Giriş Tarihi: 18.7.2019 11:27 Güncelleme Tarihi: 18.7.2019 11:27
Bilgisayar Mühendisliği Bölümü 2019 taban puanları ve başarı sıralaması kaç? Bilgisayar Mühendisliği taban puanları açıklandı mı?

Milyonlarca öğrencinin katılım sağladı YKS sınav sonuçları 17 Temmuz saat 01.15 itibariyle erişime açıldı. Sınav puanlarını öğrenen bireyler ise tercih yapmak için tercih kılavuzlarını ve üniversite taban puanlarını araştırmaya başladılar. Özellikle Bilgisayar Mühendisliği Bölümü'nde eğitim görmek isteyen bireyler 2019 Bilgisayar Mühendisliği taban puanları açıklandı mı' sorusuna yanıt arıyorlar.

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ PUANLARI AÇIKLANDI MI?

2019 yılı Bilgisayar Mühendisliği Bölümü puanları henüz açıklanmazken, 2018 yılının açıklanan puanları ile bireyler fikir sahibi olmaya çalışıyorlar.

2018 BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ TABAN PUANLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

YKS TERCİHLERİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

YKS tercihleri 17 Temmuz saat 01.15'de açıklandı. Bireyler puanlarını öğrendikten sonra tercihlerin ne zaman yapılacağını araştırmaya başladılar. YKS tercihleri, 23-29 Temmuz arasında yapılacak.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bilgisayar Mühendisliği Bölümü 2019 taban puanları ve başarı sıralaması kaç? Bilgisayar Mühendisliği taban puanları açıklandı mı?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN