Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Birebir iletişimle tercih yapın

Türkiye’yi 15 yıl önce eğitim fuarlarıyla tanıştıran Educaturk ConnectED bu yıl “Asla Pes Etme” temasıyla daha bilinçli tercihler için adayları üniversitelerle buluşturuyor

Giriş Tarihi: 19.7.2019
Birebir iletişimle tercih yapın
Türkiye'yi 15 yıl önce eğitim fuarlarıyla tanıştıran Educaturk ConnectED bu yıl "Asla Pes Etme" temasıyla üniversite adaylarını üniversitelerle birebir görüştürüyor. 2018- 2019 eğitim-öğretim döneminde 10 ilde 189'dan fazla okul ve 10 bin 945'den fazla ağırladığı ziyaretçisi ve gerçekleştirmiş olduğu zirveler ile uzun yıllardır süre gelen klasikleşmiş kalıpların dışına çıkarak çok özel teması ile kapalı zirveler olarak devam ediyor.

HEDEFLERİ OLAN ÖĞRENCİLER
Educaturk ConnectED, üniversitelere neden geldiklerini bilmeyen ziyaretçiler yerine bilinçli, hedefleri bulunan, kendi istekleri ile gelen, geleceklerini planlayan, soran sorgulayan hedef kitle ile yükseköğretim kurumlarını bir araya getiriyor. Bulundukları illerdeki başarı ve kalite bakımından üst sıralarında yer alan A plus devlet, vakıf ve özel liselerdeki lise son sınıf öğrencileriyle birebir iletişime davet ediyor. Educaturk ConnectED yetkileri "Sadece promosyon dağıtılan fuarlardan çok daha fazlası olarak boş kalabalıklar yerine beklenilen kalitedeki ziyaretçi kitlesine, üniversitelerin kendilerini çok daha rahat ifade edebileceği, birebir iletişim kurabileceği bir ortam sunuyoruz" dedi.

11 İLDE DÜZENLENECEK
Educaturk ConnectED, bu özel konsept dahilinde kendilerini ayrıcalıklı hisseden ve yüzlerce kurum arasından sıyrılarak, ziyaretçilerine en iyi olduğunu gösterme imkanına sahip olan, 2019-2020 eğitim-öğretim döneminde yenilikçi, dinamik, harcanan zamana, emeğe ve oluşturulan değere saygı duyan Educaturk ConnectED, profesyonel düşünenleri 11 ilde ağırlayacak. Bu iller şöyle Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Edirne, Eskişehir, Kayseri, Konya, Gaziantep ve İzmir.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Birebir iletişimle tercih yapın
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN