Türkiye'nin en iyi haber sitesi

duyurdu: sınav sonuçları 2020 ne zaman açıklanacak? BİLSEM sonuçları nasıl sorgulanır?

sınav sonuçları için geri sayım sürüyor. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından grup tarama sınavlarının 4 Ocak tarihinde başlaması ile beraber öğrenci ve velilerin de araştırmaları hız kazandı. Bu bağlamda da, 2020 BİLSEM sınav sonuçları hakkında sorgulamalar da yoğunlaştı. Peki, BİLSEM sonuçları tarafından ne zaman açıklanacak? Haberimizin detaylarından MEB bilgisi ile ile Bilim ve Sanat Merkezleri Sınavı grup tarama sınav sonuçları sorgulama hakkında gerekli bilgilere kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Giriş Tarihi: 14.1.2020 09:27 Güncelleme Tarihi: 14.1.2020 09:27 ABONE OL
MEB duyurdu: BİLSEM sınav sonuçları 2020 ne zaman açıklanacak? BİLSEM sonuçları nasıl sorgulanır?

Bilim ve Sanat Merkezleri Sınavı kapsamında yapılan grup tarama sınavı sonuçları için heyecan dorukta! Milli Eğitim Bakanlığı tarafından geçtiğimiz aylar içerisinde duyurusu yapılan, grup tarama sınavları 4 Ocak itibari ile başladı ve sonuçları açıklanma tarihi de on binlerce öğrenci ve velileri ile paylaşıldı. Bu gelişmenin ardından, konuya yönelik sorgulamalar da bir hayli yoğunlaştı. Tam bu noktada, '2020 BİLSEM sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?' sorusu yanıtı en çok merak edilenler arasında bulunuyor.

BİLSEM SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK? MEB SORGULAMA SAYFASI

Haberimizin ilerleyen sayfalarından, Bilim ve Sanat Merkezlerine öğrenci seçme ve yerleştirme sınavı hakkında detaylara ulaşabilir, 2020 BİLSEM sınav sonuçları sorgulama sayfası bilgilerini edinebilirsiniz.

ARKADAŞINA GÖNDER
MEB duyurdu: BİLSEM sınav sonuçları 2020 ne zaman açıklanacak? BİLSEM sonuçları nasıl sorgulanır?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN