Türkiye'nin en iyi haber sitesi

öğrenci ve öğretmen giriş ekranı: e Okul VBS girişi karne notları sorgulama

Sömestr tatili öncesi son haftaya girilirken, öğrenci ve öğretmen giriş ekranı üzerindeki yoğunluk da artış gösterdi. Bilindiği üzere, son haftada öğretmenler tarafından sınav sonuçları ve sözlü notları sisteme girilirken öğrenciler de bunları sorgulama yaparak karne notlarını hesaplamaya çalışıyor. Tam da bu yönde, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından veli ve öğrencilerin işini kolaylaştırmak amacı ile hizmete sunulan e Okul giriş ekranı ile karne için takdir teşekkür hesaplama ile ortalamaya bakma işlemine kadar birçok bilgi hızlı bir şekilde görüntülenebiliyor. Peki, E Okul VBS giriş ekranı ne zaman kapanıyor, takdir teşekkür hesaplama işlemi nasıl yapılır? Haberimizinden, e-Okul VBS öğretmen ve öğrenci girişi ekranı hakkında tüm bilgiler ile takdir teşekkür hesaplama, ortalamaya bakma gibi detaylara kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Giriş Tarihi: 14.1.2020 10:06 Güncelleme Tarihi: 14.1.2020 16:15 ABONE OL
E Okul VBS öğrenci ve öğretmen giriş ekranı: e Okul Veli Bilgilendirme Sistemi VBS girişi karne notları sorgulama

Okullarda 15 tatil öncesi son haftaya gelinirken, MEB E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi öğretmen ve öğrenci giriş ekranı üzerindeki yoğunluk da en üst seviyeye ulaştı. Bu doğrultuda, 15 tatilin yaklaşmasına paralel olarak e Okul VBS giriş sayfası üzerinden takdir teşekkür hesaplama, karne notu ve ortalama öğrenme ile yazılı ve sözlü sınav sonuçları sorgulama büyük önem arz ediyor. Bilindiği gibi, milyonlarca öğrencinin takdir veya teşekkür hakkı elde edip edemeyeceği sözlü ve yazılı sınav sonuçları akabinde belli oluyor. Hâl böyle olunca da, e Okul VBS giriş ekranı üzerinde oluşan yoğunluk da son haftada arttı.

E-OKUL NE ZAMAN KAPANIYOR?

Karne dönemlerinde öğretmenler tarafından sözlü ve yazılı sınav sonuçları sisteme yazılırken yaşanan yoğunluk, öğrenciler tarafından 'Veli Bilgindirme Sistemi kapanıyor' şeklinde yorumlanıyor. VBS giriş ekranı, bakım ve onarım zamanları dışında karne döneminde de kesintisiz olarak hizmet vermektedir.

VELİ BİLGİLENDİRME SİSTEMİ VBS ÖĞRENCİ GİRİŞ EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

E OKUL VBS ÖĞRENCİ GİRİŞİ YAP! TAKDİR TEŞEKKÜR HESAPLAMA İŞLEMİ NASIL YAPILIR?

Haberimizden, e Okul Veli Bilgilendirme Sistemi hızlı giriş ekranına ulaşabilir, takdir ve teşekkür hesaplama işleminin nasıl yapıldığına yönelik bilgi edinebilirsiniz.

İşte, izlemeniz gereken yol;

ARKADAŞINA GÖNDER
E Okul VBS öğrenci ve öğretmen giriş ekranı: e Okul Veli Bilgilendirme Sistemi VBS girişi karne notları sorgulama
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN