Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ders programı yayınlandı! için EBA ilkokul - ortaokul – lise ders programları ve ders saatleri

ders programı yayın saatleri belli oldu! Corona virüsü kaynaklı KOVİD-19 salgını nedeniyle eğitim alanındaki önlemlerin ikinci aşaması dün itibariyle hayata geçti. İlkokul, ortaokul ve lise öğrencileri, EBA aracılığı ile uygulamasına başladı. Bu sistemin başlamasıyla birlikte öğrenciler EBA TV frekans bilgilerinin yanı sıra EBA ilkokul - ortaokul – lise ders programı ve yayın saatlerini araştırıyorlar. Haberimizde, EBA ders içerikleri ve programı ile ilgili detaylar yer almaktadır. İşte, uzaktan eğitim için uygulanmaya başlanan EBA EBA ilkokul - ortaokul – lise ders programı…

Giriş Tarihi: 25.3.2020 08:17 Güncelleme Tarihi: 25.3.2020 08:17 ABONE OL
EBA ders programı yayınlandı! Uzaktan eğitim için EBA ilkokul - ortaokul – lise ders programları ve ders saatleri

Pazartesi sabahı itibariyle başladı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yürütülen projesine EBA 'de eklenerek öğrencilerin uzaktan dersleri takip etmesi sağlanıyor. Öğrenciler de, EBA ders programı ve ders içeriklerini araştırıyorlar. Peki, EBA ilkokul - ortaokul – lise ders programları nereden öğrenilir? EBA ders programı içeriklerini ilkokul - ortaokul – lise öğrencileri için haberimizde derledik.

EBA İLKOKUL, ORTAOKUL VE LİSE DERS PROGRAMI

MEB, eba.gov.tr adlı internet sitesi üzerinden EBA TV uzaktan eğitim ilkokul, ortaokul ve lise haftalık ders programını yayınladı.

İşte EBA TV uzaktan eğitim ilkokul, ortaokul ve lise haftalık ders programı;

ARKADAŞINA GÖNDER
EBA ders programı yayınlandı! Uzaktan eğitim için EBA ilkokul - ortaokul – lise ders programları ve ders saatleri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA