Türkiye'nin en iyi haber sitesi

başvurusu nasıl yapılır? Öğrenciler - Türk Telekom - ücretsiz internet için neler yapmalı?

Ülkemizde corona virüsü önlemleri kapsamında bir süreliğine sistemine geçildi. Yüz yüze eğitime verilen 1 haftalık aranın ardından ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri için TV ile uzaktan eğitim dersleri başlamış oldu. Bu sebepten dolayı; internet servis sağlayıcıları da uzaktan eğitimle ders alacak öğrenciler için vereceklerini açıkladı. Derslerin başlamasının ardından operatörlerin verecekler internet için araştırmalar sürüyor. EBA'da kullanmak üzere aktif olacak ? Öğrenciler , Türk Telekom, ücretsiz internet için neler yapmalı? İşte bilgiler!

Giriş Tarihi: 25.3.2020 09:12 Güncelleme Tarihi: 25.3.2020 09:13 ABONE OL
Ücretsiz internet başvurusu nasıl yapılır? EBA Öğrenciler Vodafone - Türk Telekom - Turkcell ücretsiz internet için neler yapmalı?

Dün sabah erken saatlerde başlayan sistemi öğrencilerin hizmetine sunuldu. Corona virüsü önlemleri kapsamında bir haftalık tatilin ardından öğrenciler TRT- TV ile Eğitim Bilişim Ağı üzerinden uzaktan eğitim derslerini alıyorlar. Bu sebepten ötürü; operatörler fırsatı vereceklerini duyurdu. Öğrenciler ve velileri, şirketlerin vereceği ile ilgili detayları öğrenmek istiyorlar. Buna göre; Öğrenciler - Türk Telekom - ücretsiz internet için neler yapmalı?

ÜCRETSİZ İNTERNEET BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Vodafone, Türk Telekom ve Turkcell uzaktan eğitim sistemine geçiş sebebiyle öğrencilere ücretsiz internet vereceğini duyurdu. Hal böyle olunca, milyonlarca öğrenci ve velisi internet üzerinden "?" sorusunun yanıtını arıyor. Buna göre; ücretsiz internet için neler yapılmalı?

İşte bilgiler!

ARKADAŞINA GÖNDER
Ücretsiz internet başvurusu nasıl yapılır? EBA Öğrenciler Vodafone - Türk Telekom - Turkcell ücretsiz internet için neler yapmalı?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA