Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bakan Koca duyurdu: ve 'de maske takmak zorunlu mu, maskesiz girilmez mi? Sınavlara maske takmak zorunlu mu?

Bilim Kurulu toplantısı sonrası sınavlar hakkında ifadeleri kullandı. Bakan Koca, Hayat Eve Sıpar uygulaması ile kod alınacağı ve önce şehirlerası ulaşımda uygulamanın kullanılacağı belirtirken öte yandan sınav sistemi ile ilgili de açıklamalarda bulundu. Özellikle öğrencilerin uzaktan eğitim sistemi ile devam ettiği bu süreçte , gibi sınavların nasıl yapılacağı merak ediliyordu. Vatandaşlar internet üzerinden , zorunlu olacak mı gibi soruların yanıtlarını öğrenmek isterken Bakan Koca konuya yönelik son dakika açıklamalarında bulundu. Buna göre; Lise ve üniversite sınavlarında LGS ve YKS’de maske takmak zorunlu olacak mı?

Giriş Tarihi: 22.5.2020 14:12 Son Güncelleme: 22.5.2020 14:13 ABONE OL
Bakan Koca duyurdu: LGS ve YKS'de maske takmak zorunlu mu, maskesiz girilmez mi? Sınavlara maske takmak zorunlu mu?

Corona virüsü salgını ile ilgili mücadele devam ederken Sağlık Bakanı Fahrettin Koca önemli açıklamalarda bulundu. 11 Mayıs tarihinden itibaren normalleşme sürecine girilmesi ile birlikte değişiklikler meydana gelirken en önemli konulardan bir tanesi olan eğitim öğretim yılına uzaktan eğitim sistemi ile devam edilmesi ile birlikte pek çok sorunun yanıtı da araştırılıyor. Özellikle lise ve üniversite sınavlarında maske takmak zorunlu mu, YKS ve LGS'de maske takmak zorunlu olacak mı gibi soruların yanıtlarını öğrenmek isteyenler için Bakan Koca son dakika açıklamalarında bulundu. Buna göre; Lise ve üniversite sınavlarında LGS ve YKS'de maske takmak zorunlu olacak mı? Bakan Koca'dan son dakika maske açıklaması!

LGS VE YKS'DE MASKE TAKMAK ZORUNLU MU? BAKAN KOCA AÇIKLADI!

Lise ve üniversite sınavlarında maske takılmasının zorunlu olup olmayacağı merak ediliyordu. Bugünkü Bilim Kurulu toplantısı sonrası Sağlık Bakanı Fahrettin Koca son dakika açıklamalarında bulundu. Buna göre; Lise ve üniversite sınavlarında LGS ve YKS'de maske takmak zorunlu olacak mı? Bakan Koca'dan son dakika maske açıklaması!

ARKADAŞINA GÖNDER
Bakan Koca duyurdu: LGS ve YKS'de maske takmak zorunlu mu, maskesiz girilmez mi? Sınavlara maske takmak zorunlu mu?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA