Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Dershaneler ve kursların açılacağı tarih belli mi? açıklamaları: Dershaneler, özel kurslar ve sürücü kursları ne zaman açılacak?

Bilindiği üzere ülkedeki koronavirüs salgını nedeniyle okullarda uzaktan eğitim süreci devam ederken özellikle de YKS, LGS gibi önemli sınavlara hazırlanan binlerce vatandaş dershane, özel kurslar ve sürücü kursları ne zaman açılacak? Şeklindeki sorularına internet aracılığı ile yanıt arıyor. Çok sayıda eğitim kurumun bu süreçte kapatılması ile beraber özellikle sınavlara hazırlanan öğrenciler konuya dair detayları merak ediyor. Buna göre; özel kurslar, dershaneler ve sürücü kursları ne zaman açılacak? Sorusu internet aracılığı ile yanıt aramaya devam ediyor. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk tarafından gelecek tüm son dakika açıklamalarına ve detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz. Peki, Dershaneler, özel kurslar ve sürücü kursları ne zaman açılacak? Tarih belli mi? İşte ayrıntılar…

Giriş Tarihi: 23.5.2020 09:08 Son Güncelleme: 23.5.2020 09:11 ABONE OL
Dershaneler ve kursların açılacağı tarih belli mi? MEB açıklamaları: Dershaneler, özel kurslar ve sürücü kursları ne zaman açılacak?

Koronavirüs önlemleri kapsamında öğrencilerin EBA TV ile evden eğitim süreçleri devam ederken öte yandan ülkedeki vaka sayısının düşüşe geçmesi ile beraber normalleşme planı devreye sokuldu. Buna göre; birçok kısıtlama ve yasakta kontrollü olarak esnetilmeye giderken özellikle de binlerce öğrenci; "dershaneler, özel kurslar ve sürücü kursları ne zaman açılacak?" sorularına internet aracılığı ile yanıt arıyor. Konuya dair özellikle Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan açıklamalar takip edilirken detayları sizler için haberimizde derledik. Peki; dershaneler ne zaman açılacak? Özel kurslar ve sürücü kurslarının açılacağı tarih belli oldu mu? İşte tüm gelişmeler…

KURSLAR NE ZAMAN AÇILACAK?

Koronavirüsü önlemleri kapsamında çok sayıda eğitim kurumunun kapatılmasının ardından dershanelerin açılacağı tarih son günlerde gündeme geldi. Peki, özel kurslar, dershaneler ve sürücü kurslarının açılacağı tarih belli mi?

İşte ayrıntılar...

ARKADAŞINA GÖNDER
Dershaneler ve kursların açılacağı tarih belli mi? MEB açıklamaları: Dershaneler, özel kurslar ve sürücü kursları ne zaman açılacak?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA