Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ve 'de maske takmak zorunlu mu oldu? zorunlu mu, maskesiz girilmez mi? Bakan Koca açıkladı!

Sağlık Bakanı Bilim Kurulu toplantısı sonrası sınavlarda maske takılmasına ilişkin son bilgileri açıkladı. Hayat Eve Sığar HES kodu ile şehirler arası ulaşımda uygulamanın kullanılacağı belirtilirken aynı zamanda sınav sistemine ilişkin açıklamalarda bulundu. Özellikle ve 'de maske takmak zorunlu mu sorusunun yanıtını araştıran milyonlarca öğrenci son gelişmeleri yakından takip ediyor. Öğrencilerin sınavlara nasıl gireceği ile ilgili açıklama yapan Fahrettin Koca yayımlanan kılavuzda maske ayrıntılarına da değinildiğini belirtti. Buna göre; zorunlu mu? YKS ve oldu? İşte Bakan Koca'dan sorusuna yanıt ve diğer detaylar!

Giriş Tarihi: 25.5.2020 10:12 Son Güncelleme: 25.5.2020 10:12 ABONE OL
LGS ve YKS'de maske takmak zorunlu mu oldu?  Sınavlarda maske takmak zorunlu mu, maskesiz girilmez mi? Bakan Koca açıkladı!

Corona virüsü salgını nedeniyle eğitim öğretim yılı uzaktan eğitim sistemi şeklinde devam ederken yapılan son değişiklikler de milyonlarca öğrenci tarafından yakından takip ediliyor. Son olarak üniversite ve lise sınavına hazırlanan öğrenciler için ve 'de maske takmak zorunlu mu sorusunun yanıtı araştırılır oldu. Yükseköğretim Kurumları Sınavı Kılavuzu'nun güncellenmesi ile birlikte sınav tarihleri ve sınavda uyulması gereken kurallar da belli oldu. Buna göre; lise ve üniversite sınavlarında maske takmak zorunlu mu, maskesiz girilmez mi? zorunlu mu? YKS ve ? Bakan Koca açıkladı!

SINAVLARDA MASKE TAKMAK ZORUNLU MU? YKS VE LGS'DE MASKE TAKMAK ZORUNLU MU OLDU?

Bilim Kurulu Toplantısı sonrası Sağlık Bakanı sınavlarda maske takılmasının zorunlu olup olmadığına dair bilgiler verdi. Milyonlarca öğrencinin yanıtını araştırdığı bu konu üzerine son gelişmeler yakından takip edilirken LGS ve , oldu gibi soruların yanıtları araştırılıyor. Buna göre; sınavlarda maske takmak zorunlu mu oldu, maskesiz girilmez mi?

Bakan Koca yanıtladı...

ARKADAŞINA GÖNDER
LGS ve YKS'de maske takmak zorunlu mu oldu? Sınavlarda maske takmak zorunlu mu, maskesiz girilmez mi? Bakan Koca açıkladı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA