Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İstanbul'a gelen her personele kira yardımı

Giriş Tarihi: 4.5.2011

Genel merkezini İstanbul'a taşıyan , çalışanını mağdur etmeyecek. İstanbul'a gelen personele ayda 1.200 TL kira yardımı yapılacak

İstanbul'a taşıdığı çalışanına aylık 1.200 TL kira yardımı yapacak. Genel merkezin İstanbul'a taşınması kapsamında 300-350 kişiyi yeni merkezine transfer edecek olan Vakıfbank, çalışanını mağdur etmeyecek. Konuyla ilgili bir basın toplantısı düzenleyen Vakıfbank Genel Müdürü Süleyman Kalkan taşınmanın sadece fiziki bir yer değiştirme olmadığını belirterek, "Stratejik plan ile bankanın vizyonu ve iş yapma şekli de değişecek. Bankanın müşteri tabanını genişletmek istiyoruz. Banka daha fazla sayıda müşteriyle çalışan, daha fazla kitleye açılan banka olacak'' dedi. Vakıfbank'ın 665 olan şube sayısını yılsonunda 725'e çıkartılacağını söyleyen Kalkan, 5 yılda 1000 şubeli banka olmayı hedeflediklerini söyledi. Vakıfbank'ı Ankara'ya sıkışmış, sadece kamu bankacılığı yapan bir banka olmaktan çıkartacaklarını anlatan Kalkan, "Vakıfbank, giderek bireysel ve KOBİ tarafı daha ağır, daha yoğun olan bir bankaya dönüşecek. Biz bilançoyu büyütürken, kurumsal krediler de büyüyecek, ama bireysel ve KOBİ kredilerinin ağırlığı artacak.

HEDEF BÜYÜME

Hedefimiz, Türkiye'de ilk 4 banka arasında yer almak. İstanbul'da olmayı bunun için istiyoruz'' değerlendirmesinde bulundu. Vakıfbank'ın aktif büyüklüğüne paralel bir şube sayısı olmadığına işaret eden Kalkan, geçtiğimiz yıl 100 yeni şube açtıklarını hatırlattı.
BUGÜN NELER OLDU
İLİŞKİLİ HABERLER
ARKADAŞINA GÖNDER
İstanbul'a gelen her personele kira yardımı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN