HalkBank

Türkiye'nin en iyi haber sitesi

CYEA 2011’de finale az kaldı

JCI Türkiye tarafından Para Dergisi işbirliği ve Türk Telekom desteği ile gerçekleştirilen Creative Young Entrepreneur Award (CYEA) - Yaratıcı Genç Girişimci Yarışması 2011 sonuçları açıklanıyor.

Giriş Tarihi: 8.6.2011 12:27 Güncelleme Tarihi: 8.6.2011 12:27
JCI Türkiye tarafından Para Dergisi işbirliği ve Türk Telekom desteği ile gerçekleştirilen Creative Young Entrepreneur Award (CYEA) - Yaratıcı Genç Girişimci Yarışması 2011 sonuçları açıklanıyor. 15 Haziran günü Point Hotel Barbaros'da düzenlenecek ödül töreninde iş dünyasının öncü isimleri bir araya gelecek.

Yaratıcılığı ile farklılaşarak başarıya ulaşan genç girişimcileri onurlandıran Yaratıcı Genç Girişimci Yarışması bu yıl da kıran kırana bir mücadeleye sahne oldu. Birbirinden iddialı girişimcilerin yer aldığı CYEA'da ilk üç finalist 15 Haziran günü açıklanacak. Yarışmada finale kalan girişimcilerin başarılarıyla diğer girişimci adaylarına ilham vermelerini amaçlayan CYEA gençlere tanıtım olanağı ve itibar kazandırıyor.

Bu yıl Türkiye'de yine PARA dergisi işbirliği ve Türk Telekom desteği ile ikincisi düzenlenen Creative Young Entrepreneur Award (CYEA) – Yaratıcı Genç Girişimci Yarışması jüri ekibi de iddialı isimlerden oluşuyor. Bu yılki jüride Türk Telekom Pazarlama İletişimi Bölüm Başkanı İsmail Beyazıt, Brightwell Holding Yönetim Kurulu Başkanı Alphan Manas, Big Chefs Kurucusu Gamze Cizreli, Ayaydın Grup Başkanı Yalçın Ayaydın, Yemeksepeti.com'un Kurucusu Nevzat Aydın, JCI Türkiye 2011 Başkanı Gülboy Güryel, Para Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Oğuz Demir ve CYEA 2010 Finalisti Murat Şahin yer alıyor.

Ödül töreninde açıklanacak en başarılı üç girişimci Kasım ayında Belçika'da yapılacak CYEA Dünya Finali'nde Türkiye'yi temsil edecek.

DÜNYANON EN BÜYÜK 3. SİVİL TOPLUM ÖRGÜTÜ
Junior Chamber International (JCI), 115 ülkeye yayılan ve 200.000'i aşkın üyeye sahip, dünyanın en büyük 3. sivil toplum örgütüdür. JCI, küreselleşen dünyada, evrenselliği benimseyen ve dünya barışını destekleyen bir oluşum. Üyelerinin liderlik vasıflarını geliştirerek yaşadıkları toplumda pozitif değişime katkıda bulunmalarını hedefler. ICC, UNICEF, AIESEC gibi derneklerle de işbirliği içinde olan JCI, Jacques Chirac (Fransa Cumhurbaşkanı), Valerie Giscard Destaing (Fransa Cumhurbaşkanı), Willy de Clerk (AT Komisyon Başkanı), Gerald Ford (ABD Başkanı), Paul Schulter (Danimarka Başkanı) gibi birçok önemli ismi de üyesi olarak kendi bünyesinde barındırıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CYEA 2011’de finale az kaldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN