Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Akbank kredi faizlerini indirdi

Akbank, Yeni Yıl Kredisi Kampanyasını açıkladı. Yılbaşı öncesinde, her türlü nakit ihtiyaca yönelik olarak başlatılan ihtiyaç kredisi kampanyasında, faizler yüzde 0,96'dan başlıyor.

Giriş Tarihi: 12.12.2012 16:30
Akbank'ın yeni yıl kampanyası tüm müşterilere yönelik avantajlı koşullar sunuyor. Müşteriler, 30 bin liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarını dilerlerse yüzde 0,96'dan başlayan faiz oranları ile ya da masraf ödemeden karşılayabiliyor. Müşteriler taksitlerine 3 ay ertelemeli olarak Mart 2013'de de başlayabiliyor.

Akbank'ın yeni yıl kampanyası, 30 bin liraya kadar geçerli. Kampanyada faiz oranları yüzde 1'in altından başlıyor. Faiz oranları 24 ayda faiz oranı yüzde 0,96, 36 ayda yüzde 1,05, 48 ayda yüzde 1,10 ve 60 ayda yüzde 1,14 olarak belirlendi. Kampanya kapsamındaki kredi kullanım ücreti ise standart 250 lira olarak uygulanıyor.


KONUT KREDİSİ YIL SONU KAMPANYASI

2013 yılında herkesin kendi evine sahip olmasını amaçlayan ''Konut Kredisi Yıl Sonu Kampanyası'' kapsamında ise, tüketiciler 50 bin lira kredi için 10 yıl vadede 680 lira aylık taksit ödeyerek yeni yıla yeni evlerinde girebilecek. Kampanyada, 100 bin lira kredi tutarı için 10 yıl vadedeki aylık taksit ise 1.359 lira oluyor. Kampanya dahilinde konut kredisi kullananlar, aynı zamanda yüzde 20 indirimli 1.000 lira dosya masrafından da yararlanabiliyor. Akbank Konut Kredisi Yıl Sonu Kampanyası kapsamında, kredi miktarı gözetmeksizin 1-5 yıl arası vadelerde yüzde 0,84, 6-10 yıl vadelerde yüzde 0,89 faiz uygulanıyor.


''2013'Ü KENDİ EVİNİZDE KARŞILAYIN''

Açıklamada konuya ilişkin görüşlerine yer verilen Akbank Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Galip Tözge, düzenledikleri yeni kampanya ile müşterilerine yeni yıl müjdesini erken getirdiklerini belirtti.

Her zaman olduğu gibi bu yılbaşı öncesinde de Akbank olarak müşterilerine hem ihtiyaç hem konut kredilerinde çok özel avantajlar sunan kampanyaları başlattıklarını dile getiren Tözge, şunları kaydetti:

''İhtiyaç kredilerinde dileyen müşterilerimiz yüzde 0,96'dan başlayan düşük faizli kredi ya da masrafsız kredi seçeneklerinden faydalanabilecek. Yeni yılın ilk aylarında nakit ihtiyacı daha yoğun olan müşterilerimiz için ise taksitleri Mart 2013'e erteleme seçeneği sunuyoruz. Konut kredilerinde Aralık ayına özel yıl sonu kampanyamızla müşterilerimizin hayallerindeki eve avantajlı faizlerle sahip olmasını ve 2013 yılını herkesin kendi evinde karşılamasını istedik. Yeni yıl öncesi, tüm tüketicilere yılın son indirim fırsatından faydalanmalarını öneriyoruz.''

Bu arada, 31 Aralık tarihine kadar devam edecek Akbank Yeni Yıl Kredisi Kampanyası'ndan yararlanmak isteyen tüketiciler, tüm Akbank şubeleri ile ''444 25 25'' nolu Akbank Cep Şubesi ve ''www.akbank.com'' web adresinden başvuru yapabiliyor.

Konut kredileri ile ilgili her türlü detaylı bilgi ve başvuru için, şubelerin yanı sıra ''www.buyukkirmiziev.com'' ve ''444 4 253'' nolu Büyük Kırmızı Hat kullanılabiliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Akbank kredi faizlerini indirdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN