Ege Yapı'dan 2 yeni proje

Giriş Tarihi: 2.2.2013

2012'yi 315 milyonluk ciroyla kapatan Ege Yapı, 2013'te İstanbul'un iki yakasında "karma kullanım" odaklı iki yeni projeye başlayacak

Ege Yapı Group Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, 2012'yi 315 milyon liralık ciroyla kapattıklarını belirtti. Şirketinin 2013 hedeflerini açıklayan- Kabadayı, inşaatı süren projelerde büyük bir satış başarısına imza attıklarını vurguladı. Bu yıl İstanbul'un iki yakasında "karma kullanım" odaklı iki yeni projeye başlayacaklarını ifade eden Kabadayı, "Batışehir'de ilk etabın tamamını, ikinci etabın yüzde 50'si ve Premium etabının da yüzde 40'nı sattık" dedi.

500 KONUT SATILDI
2012'de Batışehir'de 500 adet konut satışı gerçekleştirdiklerinin altını çizen Kabadayı, "Bu yıl hem Anadolu hem de Avrupa yakasında birer karma kullanım projesine start vereceğiz. Bundan böyle sektörde yolumuza bu alanda devam edeceğiz" diye konuştu. Kabadayı, 2012 yılı son çeyreğinde duyurdukları Batışehir Premium çatısı altında faaliyet gösterecek 144 odalı şehir oteliyle ilgili detayları da mart itibarıyla açıklayacaklarını söyledi.

EĞİTİME DESTEK VERECEK
Ege Yapı 2013 hedeflerine sosyal sorumluluk projelerini de koydu. İnanç Kabadayı, "Ülkemizin önde gelen üniversitelerinden biriyle gerçekleştireceğimiz projeyle ihtiyaç sahibi ilköğretim okullarını her şeyiyle baştan inşa edeceğiz" dedi. Kabadayı projelerini şöyle anlattı: "14-16 yaş aralığındaki gençlerin özgüvenli bireyler olarak istihdama katılabilmelerinin desteklenmesi için iletişim, girişimcilik temelli eğitim ve bilinçlendirme çalışmaları için kolları sıvadık."

PEGAKARTAL'DA KDV YÜZDE 1
Kartal'da üç farklı projeyi sürdürdüklerini dile getiren İnanç Kabadayı, "İz Tower'da aralıkta teslimlere başladık. İz Park'ta ise inşaat sürerken yükselen bir satış grafiği gözlemliyoruz. Kartal'da ön talep toplamaya başladığımız Pegakartal'ın inşaat çalışmalarına başladık. Burayı yüzde 1 KDV avantajıyla yatırımcılarımıza sunacağız" dedi.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ege Yapı'dan 2 yeni proje
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN