Maximum Kart büyük aşkları sinemaya taşıyor

Maximum Kart, Facebook sayfası üzerinden gerçekleştirdiği uygulama ile takipçilere sevdikleri kişiyle yer alacakları kısa bir film hazırlama ve hazırladığı kısa filmle yarışmaya katılma fırsatı sunuyor.

Giriş Tarihi: 7.2.2013 17:31
Yarışmanın sonunda ilk üçe giren kısa filmlerin sahibi çiftler aşklarını anlatan filmi Sevgililer Günü akşamı diledikleri bir Cinemaximum salonunda, seçtikleri bir film öncesinde beyaz perdede izleyecek.

Sevdiklerine kendi aşklarının filmini çekip sinemada sürpriz bir gösterim armağan etmek isteyen yarışmacılar CineRomantik adlı uygulama ile bu sürprizi Facebook'ta birkaç adımda hazırlayabilecek. Yarışmacılar öncelikle Maximum Kart'ın Facebook sayfasında bulunan CineRomantik uygulamasını kullanarak sevdiği ve kendine ait en az üç fotoğrafı sayfaya yükleyecek ve kendisine sunulan müzik ile mesaj alternatiflerinden de yaptığı seçimleri ekleyerek kendi kısa filmini tamamlayabilecek.

9 Şubat'a kadar sürecek yarışmanın sonunda kısa filmler seçici kurul tarafından değerlendirilecek. İlk üçe giren filmlerin sahipleri 14 Şubat akşamı diledikleri Cinemaximum salonlarından birinde, üstelik istedikleri film öncesinde romantik filmlerinin gösterimini gerçekleştirebilecek.

Ayrıca yarışmaya katılanlar arasından her gün 5'er kişiye çekilişle çift kişilik Cinemaximumsinema bileti de hediye edilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Maximum Kart büyük aşkları sinemaya taşıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN