Türkiye'nin en iyi haber sitesi

online film izletecek

Giriş Tarihi: 6.3.2013 14:48

, müşterilerini yeni nesil online film izleme servisi Filmbox Live ile tanıştırıyor.

Dünyanın farklı ülkelerinde TV kanalları, film dağıtımı ve online içerik servislerine sahip olan medya şirketi SPI işbirliği ile Filmbox Live'ın sağlayacağı içerik " Film Kulübü by Filmbox Live" adıyla Teknosa müşterilerine ulaşacak.

Teknosa, uluslararası medya devi SPI ve Türkiye'deki stratejik iş ortağı Eftaş ile yeni bir işbirliğine girdi. Teknosa ve SPI birlikteliği, "Teknosa Film Kulübü by Filmbox Live" ile yüzlerce film ve eğlence içeriğini Teknosa müşterileriyle buluşturacak.

"Teknosa Film Kulübü" film portalı desteğiyle içeriği belirlenen "Teknosa Film Kulübü by Filmbox Live" servisi kapsamında 300'den fazla film ve 1000'e yakın eğlence içeriği bulunuyor.

Mart ayında belirli Philips Smart Tv modelleri ve Apple TV satın alan Teknosa müşterileri tüm bu ayrıcalıklara 3 ay boyunca ücretsiz sahip olacak.
Kullanıcılar, Teknosa Film Kulübü'nün Web-Android-Apple Store ve Smart TV uygulamalarından yararlanarak tüm içerikleri televizyon, PC, akıllı telefon ve tabletler gibi platformlardan da izleyebilecek.

Teknosa Kategori Direktörü Nedim Erdal, izleyicinin film izleme alışkanlıklarını değiştirecek ve yeni bir soluk getirecek olan bu sistemi tüketiciyle buluşturmaktan ve SPI gibi uluslararası bir ortakla işbirliği yapmaktan mutlu olduklarını söyledi.

Türkiye'de yeni bir uygulama ile Filmbox Live markasıyla zengin bir online film içeriğini pazara sunduklarını söyleyen Filmbox Live Direktörü Berk Uziyel ise, yüzlerce film, moda, spor programları ve belgesellerden oluşan içeriğin TV, cep telefonu, tablet, mobil, web gibi farklı platformlardan üyelik ile sınırsızca izlenebildiğini açıkladı. Teknosa ile son tüketiciye ulaştıklarını belirten Uziyel, "Teknosa'nın pazardaki konumu ve profesyonel yaklaşımı bu işbirliğinde anahtar rol oynadı" dedi. Berk Uziyel, stratejik iş ortakları Eftaş ile uluslararası Filmbox Live'ın altyapı ve tüm online Ar-Ge'lerini Türkiye'de oluşturmaya başladıklarını kaydetti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Teknosa online film izletecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN