Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Damat Tween kulvar değiştirdi

Orka Group, Damat ve Tween'deki rotasını ikiye ayırdı. Şirket D'S Damat'la yakın coğrafya, Tween'le de Uzakdoğu'da büyüyecek

Giriş Tarihi: 23.3.2013
Yeni ortağı ünlü yatırım fonu Investcorp'la uluslararası marka olmayı hedefleyen Orka Group, Damat ve Tween markalarını ikiye ayırıyor. Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu Azerbaycan, Rusya, Kazakistan, Polonya ve Irak gibi yakın coğrafyada D'S Damat markasıyla yer alacaklarını söyledi.

UZAKDOĞU'NUN YILDIZI OLACAK

Orka'nın A plus markası Tween ise, dünyaca ünlü tasarımcı Pierangelo d'Agostin tarafından hazırlanan kreasyonlarıyla gözünü Uzakdoğu'ya dikti. Orakçıoğlu, bu ülkelerde Tween ile yola devam edeceklerini belirterek, "Tween yeni konseptiyle bağımsız bir marka olacak. Hong Kong, Seul, Pekin gibi kentlerde var olacağız" diye konuştu. Girdikleri her ülkede en az 5-6 mağaza açacaklarını ifade eden Orakçıoğlu, yılsonunda D'S Damat'ta 170 milyon lira ciro hedeflediklerini açıkladı. Orakçıoğlu, "Bu rakamı 5 yıl sonra D'S Damat için 550 milyon liraya, grup içinse 800 milyon liraya çıkarmayı hedefliyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Damat Tween kulvar değiştirdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN