Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Turkcell'den Karadeniz çıkarması

Turkcell, Karadeniz'deki 3 ve Türkiye'deki 5'inci büyük çağrı merkezini Trabzon'a açtı. Merkezde 2013 sonuna kadar 700 kişi istihdam edilecek

Giriş Tarihi: 1.4.2013
Turkcell Global Bilgi Karadeniz Bölgesi'nde 3'üncü çağrı merkezini Trabzon'da açtı. Şu anda 500 yıl sonuna kadar 700 çalışana ulaşması beklenen merkezde çalışanların yüzde 70'i kadınlardan oluşuyor. Açılış törenine katılan Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım yaptığı konuşmada akıl teri üreten şirketlerin sayısının artmasının yaratacağı katkıya dikkat çekerek sözlerine şöyle devam etti: "Çağrı merkezleri istihdam yaratma konusunda örnek oldu. Bitlis'te, Ordu'da, Erzurum'da, Diyarbakır'da, Rize'de, Eskişehir'de Türkiye'nin her bölgesinde insanlarımıza hizmet veriyor. Türkiye'nin batısında ne varsa, doğusunda da olsun istiyoruz. Batıya hastane doğuya hapishane olmaz." Türkiye'de internet erişimi konusunda önemli aşama kaydedildiğini belirten Bakan Yıldırım, "Hızlı internet bağlantısını sadece batıya değil, doğuya da götürdük. Bölücülere izin vermedik. Her nimetten tüm halkımızın faydalanması için çaba gösterdik" diye konuştu.

ÇALIŞANLARIN YÜZDE 70'İ KADIN
Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv Karadeniz'de 3'üncü çağrı merkezini Trabzon'da açmanın heyecan verici olduğunu belirterek "Turkcell Global Bilgi'de çalışan kadınların oranı ise yüzde 70" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Turkcell'den Karadeniz çıkarması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN