Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vestel yüzde 40 daha az enerjiyle serinletecek

Vestel'in yenilenen klimaları A enerji sınıfı klimalara oranla yüzde 40'a varan enerji tasarrufu sağlıyor. Yeni seri klimalar, üçlü filtreleme özelliğiyle de havadaki kiri üzerine çekiyor

Giriş Tarihi: 8.5.2013
V-Fashion, V-Plasma Plus ve V-Inverter olmak üzere üç farklı klima serisiyle klima ürün gamını genişleten Vestel, tüketicilerinin teknolojik ihtiyaçlarının yanında tasarımsal ihtiyaçlarını da göz önünde bulunduruyor. Yeni seri klimalar Plasma, Silver ion ve Catechin filtrelerinden oluşan üçlü filtreleme sistemleri sayesinde çalıştırıldıkları ortamda bulunan polen, bakteri, küf sporları, evcil hayvan kepekleri ve sigara dumanı gibi kirleticileri üzerine çekerek kullanıcılarına sağlıklı ev ve iş ortamları yaratıyor. Yeni seri klimalar çevreci R410A gazı sayesinde ozona zarar vermezken yaydıkları negatif iyonlarla ortamdaki negatif elektriği, toz ve bakterileri yakalayarak stresi azaltma etkisine de sahip.

SESSİZ ÇALIŞIYOR

Uyku modu özelliği sayesinde ortam sıcaklığını ve hava akımını uyku esnasında rahatsızlık vermeyecek şekilde otomatik olarak ayarlayan Vestel klimalar, 'yeniden başlatma' özelliği ile de elektrik kesintilerinin ardından, klimanın son ayarlarıyla çalışmaya başlamasını sağlıyor. Yeni klimaların özel tasarımları sayesinde ses çıkarmadan çalışma özelliği de bulunuyor.

TEKNİK ÖZELLİKLER:
A enerji sınıfı klimalara oranla yüzde 40'a varan enerji tasarrufu
R410A çevreci gaz
Sessiz çalışma özelliği
LCD ekran
İyonizer
Plasma, silver ion ve catechin filtre
Otomatik iç ünite temizleme özelliği
Hata teşhis ve otomatik koruma fonksiyonu
Uyku modu
Buz çözme özelliği
Otomatik 4 yönlü hava salınımı
24 saat ayarlanabilen zamanlayıcı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vestel yüzde 40 daha az enerjiyle serinletecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN