Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İstanbul'da lüks taksi dönemi

İstanbul'da lüks transfer ve şehir içi taşımacılık hizmetinin kaliteli yapılabilmesi için İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden (İBB) gerekli ruhsatları alan TUAŞ Taxi, Opel Insignia ve Ford Mondeo modelleriyle İstanbul'da hizmet vermeye başladı.

Giriş Tarihi: 14.6.2013 13:34 Güncelleme Tarihi: 14.6.2013 13:36
İstanbullular'ın hizmetine sunulacak yeni uygulamanın tanıtım toplantısında verilen bilgilere göre, etkin bir GPS sistemiyle araçların takibi müşteriler tarafından eş zamanlı olarak yapılabilirken, otomatik konum belirleme ve "araç adresinize ulaştı" bilgisi SMS'leri de kent sakinlerinin vakit tasarrufu yapmasını sağlayacak.

İstanbul ve çevresinde ulaşmak istenilen her yere yüksek kalitede ulaşım hizmeti veren taksilerde, günlük gazete, kişiye özel içecek, peçete ya da
ıslak mendile kadar her türlü detay bulunurken İstanbul trafiğini çok iyi bilen deneyimli sürücülerin bulunması dikkati çekiyor.

TUAŞ'ın çağrı merkezini arayarak ya da internet sitesini kullanarak hizmet alan müşterilerin kaydı otomatik oluşturulurken, müşteriler bir sonraki
aramada kendini tanıtıp adres bildirme zorunluluğundan kurtulacak.

Müşterinin ulaşmak istediği lokasyonu belirlemesinin ardından, TUAŞ Taxi güzergahı, sürücü adını, araç plakası ve ortalama varış süresi hakkında kısa mesajla bilgi veriyor. Müşteri dilerse aracı akıllı cep telefonundan takip edebilecek.

Şehir içi lüks ulaşımda, bu sektörün en önemli öğesi olan sürücüler de TUAŞ Taxi tarafından özenle seçiliyor. TUAŞ Taxi sürücüleri, ileri sürüş
teknikleri akademisinde eğitim alarak, hizmet verdiği birey, kurum ve kuruluşlara konforlu ulaşımı temin ediyor. Güven ve konfor TUAŞ Taxi'de Opel Insignia ile hizmete dönüşüyor.

Proje paydaşlarıyla beraber lansmanda açıklama yapan TUAŞ Taxi Genel Müdürü Mehmet Tolunay, "Mevcut ulaşım sektörünün büyümesi ve geliştirilmesi için üzerine düşen görevi layıkıyla yapan TUAŞ Taxi'nin hedefi, sektörümüzdeki lider konumunu uzun yıllar devam ettirmektir" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İstanbul'da lüks taksi dönemi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN