EGD'den Sabah'a 2 ödül

Giriş Tarihi: 21.6.2013

EGD tarafından düzenlenen "Ekonomi Basını Başarı Ödülleri" töreninde Sabah gazetesine 2 ödül verildi. Muhabirlerimiz ödüllerini Ali Babacan'ın elinden aldı

Ekonomi Gazetecileri Derneği (EGD) geleneksel "Yaza Merhaba" partisine "Ekonomi Basını Başarı Ödülleri" damga vurdu. Gecede Sabah gazetesine iki ödül birden verildi. Gazetemiz muhabirlerinden Metin Can "Patronlar Kopyalandı" haberiyle Yılın En İyi Ekonomi Haberi ödülünü alırken, Özge Yavuz ise "Gecekondu Holding" haberiyle Başarı Öyküsü dalında ödüle layık görüldü.Törende konuşan Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, güven ve istikrar ortamının bozulmasına asla izin vermeyeceklerini ve ne gerekiyorsa yapacaklarını belirterek, "Bu ortam az bir emekle oluşmadı" dedi.

İSLAMİ FİNANS BÜYÜYOR
Babacan dün de "İslami Finansman Araçları: Türkiye İçin Beklentiler ve Fırsatlar" konulu konferansta konuştu. İslami finans sektörünün küresel ölçekte büyüklüğünün 1.3 trilyon dolara ulaştığını söyleyen Babacan, "Ancak 10 yıl öncesine göre İslami finans hızlı gelişen bir piyasa oldu. Dünyadaki finans sistemi içindeki paya bakıldığında ise bu enstrüman henüz yolun çok başında" diye konuştu.

DEĞERLİ TAŞA ÖTV AYARI
Babacan değerli madenlerde ÖTV konusunda çalışma yapıldığını söyledi. Babacan, lüks tüketimle ticarette vergiyi farklılaştıracakları bilgisini verdi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
EGD'den Sabah'a 2 ödül
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN