Ülker'de nöbet değişimi

Giriş Tarihi: 9.7.2013 13:06 Güncelleme Tarihi: 9.7.2013 13:06

2011 yılında Global İnovasyon ve ARGE Grup Başkanı olarak Yıldız Holding’e katılan Bilal Kaafarani emekliye ayrılmaya karar verdi. Kaafarani, önceden planladığı kişisel hedefleri doğrultusunda ailesi ile daha çok vakit geçirmeyi ve arzu ettiği sosyal sorumluluk projelerini gerçekleştirmeyi hedefliyor.

Bilal Kafarani görevlerini kademeli olarak Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Ülker'e devredecek. Kaafarani, halen bulunduğu yönetim kurullarındaki görevlerine ve Northstar Innovation şirketindeki stratejik rolüne ise devam edecek.

Kaafarani; mesaisi süresince, Yıldız Holding'in 69 yıllık tarihinin önemli bir parçası olan inovasyon ruhunun, Holding'in kurumsal kültürünün bir parçası haline gelmesinden ve ilgili stratejilerin hayata geçmesinden sorumlu oldu. Kaafarani, bu süre zarfında tüketici teknik araştırmaları, ambalaj geliştirme, araştırma ve teknoloji yönetimi yetkinliklerinin geliştirilmesi, kalite sistemleri ve süreçlerinin elden geçirilmesi gibi konularda önemli çalışmalar yaptı. Ayrıca Holding'e ek gelir yaratması beklenen kategorilerin geliştirilmesi ve ticarileştirilmesi konularına da liderlik etti. Bilal Kaafarani aynı zamanda Holding inovasyon stratejilerinin bir uzantısı olan Northstar Innovation şirketinin kuruluşunda Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak rol aldı.

Bilal Kaafarani'nin geliştirdiği stratejilerin hayata geçirilmesi ile oluşan güçlü yapı, lider ekip ve yetkinlikler 2014 yılının ikinci çeyreğinden itibaren tamamen Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Ülker'e devrolacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ülker'de nöbet değişimi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN