Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Aktif Bank’a sekiz ödül birden

Giriş Tarihi: 11.7.2013 13:06

Aktif Bank, “Yeni Jenerasyon Bankacılık - Yaşanan Bir Hikayedir” temalı 2012 Yılı Faaliyet Raporu ile Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi’nin düzenlediği “Vizyon Ödülleri” yarışmasından sekiz ödül birden aldı.

Aktif Bank, dünyanın en itibarlı halkla ilişkiler platformlarından biri olan ve bu yıl 24 ülkeden 6.000'den fazla başvurunun yapıldığı "Vizyon Ödülleri" yarışmasının bankacılık kategorilerinde, toplam 8 ödüle değer görüldü. Banka'nın 2012 faaliyet raporu, yarışma jürisinin yaptığı değerlendirmede, 100 üzerinden 99 puan alarak 4 Dünya 1.liği elde ederken, dünya çapında ilk 100 faaliyet raporu sıralamasında 10'uncu, Avrupa-Orta Doğu- Afrika (EMEA) bölgesindeki ilk 50 rapor arasında ise 4'üncü sırada yer alarak birçok dünya devini geride bıraktı.


"AZİM, İNANÇ VE ADANMIŞLIĞIN MÜKAFATI"

Aktif Bank Genel Müdürü Dr. Önder Halisdemir "2007 yılında, 'yeni jenerasyon bankacılık' anlayışıyla yeni bir yapılanmaya gittiğimiz günden bu yana 50 katın üzerinde büyüme kaydettik. Ülkenin en küçük ölçekli bankalarından biri iken kısa sürede Türkiye'nin en büyük yatırım bankası konumuna ulaştık. Azim, inanç ve adanmışlıkla çalıştığımız 5 yılın sonunda, bu başarı hikayesinin nasıl yazıldığını anlattığımız 2012 yılı faaliyet raporumuzla aldığımız ödüller, başarımızı taçlandırmıştır. Bu ödüller bizleri cesaretlendiriyor, daha yenilikçi bir vizyon için daha sağlam adımlar atmamıza sebep oluyor. Vizyonumuzla, sektörde yeniliklerin öncüsü olmaya ve tekerlek izi bırakmaya devam edeceğiz" dedi.

Değerlendirmenin, ilk izlenim, rapor kapağı, paydaşlara mektuplar, rapor anlatımı, finansal raporlama, yaratıcılık, mesajın netliği ve bilgiye erişim kriterlerine göre yapıldığı yarışmanın, jürisi raporu "Bu oldukça yaratıcı bir çaba. Materyallerin mümkün olan en fazla etkiyi sağlamalarına yardım etmek için bu yayının oldukça büyük bir tutkuyla hazırlandığı açıktır. Bu çalışmanın eşsiz izi gerçekten bu projenin öne çıkmasına yardımcı oluyor. Unutulmaz bir etki yaratmak için benzersiz bir yol bularak iyi iş çıkarılmış. " şeklinde değerlendirdi. LACP İdari Direktörü Christine Kennedy ise "Bu çalışmanın en yüksek puan olan 100 puan üzerinden toplam 99 puan kazanmasını olağanüstü buluyoruz. Bu yılın mesajlarını istisnai bir netlik ile aktaran, sağlam finansallar bölümü ile desteklenen raporda ortaya koyulan yaratıcılık düzeyi oldukça dikkat çekici bulunmuştur. Bu yılın çalışmasında emeği geçen tüm ekibi kutluyor ve bu çalışmayı sektörü içindeki en iyi yıllık raporlar arasında sınıflandırıyoruz. " dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aktif Bank’a sekiz ödül birden
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN