Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kastamonu Entegre ihracat lideri

Türkiye’nin en büyük ağaç ürünleri üreticisi Kastamonu Entegre, 2012 yılında da "Ağaç Mamulleri ve Orman Ürünleri" alanında ihracat şampiyonu oldu.

Giriş Tarihi: 19.7.2013 15:44
Kastamonu Entegre, 86.5 milyon dolarlık ihracat rakamı ile açık ara sektör birincisi olarak başarıya ulaştı.

İstanbul İhracatçı Birlikleri (İİB) 2012 yılında da başarılı ihracatçıları ödüllendirmeye devam etti. Ödül töreninde Kastamonu Entegre 2012 yılı ihracat şampiyonu olarak ödüle layık görüldü. Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ın katılımıyla gerçekleştirilen törende Kastamonu Entegre adına ödülü ihracat müdürü Haluk Baybek aldı.

Kastamonu Entegre'nin yıllardır sürdürdüğü başarısına dikkat çeken Kastamonu Entegre Genel Müdürü Haluk Yıldız; "İhracat konusunda yıllardır liderliğimizi korumaktayız. Ağaç Mamulleri ve Orman Ürünleri alanında Türkiye'nin en büyük üreticisi konumunda her yıl olduğu gibi bu yıl da 80 milyon doların üzerinde rakam ile açık ara ihracat sektör birincisi olma başarısını gösterdik. Kastamonu Entegre için vizyon artık sadece Türkiye piyasası değil, sın��r ve çevre ülkeler ile 950 milyonluk bir nüfus. Çalışmalarımıza bu yönde hız verip yıllardır ihracat anlamında elimizde tuttuğumuz sektör liderliği konumumuzu korumayı hedefliyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kastamonu Entegre ihracat lideri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN