Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mütekabiliyet Kuveyt'te vitrine çıkacak

Mütekabiliyet Yasası'nın emlakta yarattığı fırsatlar 17-18 Eylül'de Kuveyt'te yatırımcılara anlatılacak. Kuveyt Gayrimenkul Zirvesi'ne her iki ülkeden bine yakın kişi kayıt yaptırdı

Giriş Tarihi: 1.8.2013
Uluslararası alanda gayrimenkul işbirlikleri gerçekleştiren INREMA'nın (Uluslararası Emlak Yöneticiliği) Dubai merkezli AYN Group'la düzenlediği Kuveyt Gayrimenkul Zirvesi 2013, 17-18 Eylül'de gerçekleştirilecek. Ekonomi Bakanlığı'nın da desteklediği zirveye her iki ülkenin önde gelen kuruluşlarından bine yakın ziyaretçi katılacak.

FIRSATLAR ANLATILACAK

Zirve, Türkiye'de mütekabiliyetle oluşan fırsatları Kuveytli yatırımcılara anlatmak için bir firsat olarak görülüyor. Kuveyt'te düzenlenecek organizasyona her iki ülkeden bine yakın ziyaretçi katılacak. INREMA Genel Koordinatörü Gökhan İlgar, "Körfez ülkeleri Bursa, Trabzon gibi şehirleri biliyorlar. Bu yüzden ve valiliklerle de görüşüyoruz" dedi.

SIRADA BAKÜ, MOSKOVA VE SİNGAPUR VAR
Kuveyt'te ilki gerçekleştirilen zirvenin benzerini, önümüzdeki yıllarda Bakü, Moskova, Singapur gibi potansiyeli olan kentlerde düzenlemeyi planladıklarını anlatan Gökhan İlgar, "Mütekabiliyet Yasası çıktı ama ülke olarak daha çok çalışmamız gerekiyor. Kuveyt Zirvesi'nin zamanlaması çok doğru" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mütekabiliyet Kuveyt'te vitrine çıkacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN