Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İstikbal'den açıklama: "sucuk üretmiyoruz"

İstikbal, son zamanlarda reklamlarda yer alan sucuk markası ile bir bağlantısı ve sucuk üretiminin söz konusu olmadığını açıkladı.

Giriş Tarihi: 14.8.2013 11:46
Boydak Holding bünyesinde mobilya üretimi yapan İstikbal, son zamanlarda reklamlarda yer alan sucuk markası ile bir bağlantısı ve sucuk üretiminin söz konusu olmadığını açıkladı.

İstikbal Mobilya'dan yapılan açıklamada, temelleri 1957 yılında atılan İstikbal markasının, yarım asrı aşkın bir süredir Türkiye ekonomisine değer kattığı belirtildi. Bugün Türkiye'nin lider mobilya markası olarak faaliyet gösteren İstikbal'in, 750'i aşkın mağazası ve dünyaya yayılmış 5 binden fazla satış noktasıyla tüketiciye hizmet verdiği dile getirildi. Açıklamada, dünya standartlarındaki ürün ve hizmetlerini yurtiçi ve yurtdışındaki milyonlarca müşterisiyle buluşturmanın gururunu yaşayan İstikbal'in, mobilya, yatak ve ev tekstili sektörüne sürekli yatırım yaparak, sadece Türkiye'de değil, dünyada da lider markalar arasında başarılara imza attığı duyuruldu.

Yazılı açıklamanın devamında şu ifadelere yer verildi: "Bugün itibariyle İstikbal markamız sadece mobilya, yatak ve ev tekstili sektöründe faaliyet göstermekte, yeme-içme ve gıda sektörlerinde yer almamaktadır. Bu çerçevede, son dönemde piyasada İstikbal ismiyle tüketiciye ulaşan sucuk markası ile herhangi bir bağımız yoktur. Sektöründe dünya liginde yarışan İstikbal, büyük emeklerle bugünlere getirdiği markanın tüm yasal ve hukuki haklarının ve bu hakları koruma yollarının yurtiçi ve yurtdışında sıkı sıkıya takipçisidir. Bugün ve gelecekte; markalarımızla ilgili haksız rekabete ve hak ihlaline konu olacak her türlü uygulama ve girişim karşısında tüm yasal haklarımızı kullanacağımızı kamuoyuna saygıyla bildiririz."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İstikbal'den açıklama: "sucuk üretmiyoruz"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN