Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Turkcell’den iş dünyasına teknoloji desteği

Giriş Tarihi: 26.9.2013 16:11

Turkcell, işlerini büyütmek ve verimliliklerini artırmak isteyen tüm şirketleri “İş’te Teknoloji Hamlesi”ne davet ediyor.

Turkcell, şirketlerin bilişim teknolojilerini etkin kullanımı için Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek yeni bir model geliştirdi. "Türkiye'deki tüm şirketlerin teknoloji ile büyümesini, daha verimli ve karlı olmasını, geleceğini bugünden garanti altına almasını hedefleyen büyük bir dönüşüm" olarak tanımlanan "İş'te Teknoloji Hamlesi", Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv ve Genel Müdür Yardımcıları Selen Kocabaş ile Yiğit Kulabaş'ın katıldığı basın toplantısı ile tanıtıldı.


SÜREYYA CİLİV: "İŞ'TE TEKNOLOJİ HAMLESİ İLE TÜRKİYE'Yİ BİR ÜST LİGE YÜKSELTMEYİ HEDEFLİYORUZ."

Basın toplantısında İş'te Teknoloji Hamlesi'nin vizyonunu açıklayan Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, "2013'ün en önemli işlerinden biri" olarak nitelediği projeye ilişkin şunları söyledi:

"Bugün artık çok iyi biliyoruz ki, ülkelerin büyümesinde en önemli faktör teknoloji. Bir ülkenin teknoloji kullanımıyla, gayri safi milli hasılası arasında doğru orantı var. Kişi başına düşen milli gelir, ancak ekonominin baş rol oyuncuları şirketlerin büyümesiyle artabiliyor. Örneğin Güney Kore'de 1950'lerde 100 dolar civarında olan gayri safi milli hasıla, bu ülkede teknoloji şirketlerinin giderek güçlenmesiyle şu anda 30 bin dolara ulaşmış durumda. Altyapı yatırımlarının çok yaygın olmasına karşın ülkemizde, şirketlerin teknoloji kullanımı anlamında kat edilmesi gereken mesafe olduğunu görüyoruz. Teknolojinin gücüyle tüm şirketlerimizi desteklemek, rekabet güçlerini ve verimliliklerini artırmak zorundayız. Turkcell'in ortaya koyduğu hedef ve vizyon tam da bu: İş'te Teknoloji Hamlesi ile şirketlerin büyümesine destek olarak Türkiye'yi dünya klasmanında bir üst lige taşımak istiyoruz."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Turkcell’den iş dünyasına teknoloji desteği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN