Ekonomik okul alışverişi NT'den soruluyor

Giriş Tarihi: 27.9.2013 17:17

Yeni başlayan öğrenciler için okul alışverişinin en önemli kalemi olan kırtasiyede öğrenci ihtiyaçları 60TL'den başlayan fiyatlarla karşılanabiliyor. Okul alışverişinde kaliteli ve ekonomik olduğu tescillenen NT, yine uygun ve kaliteli fiyatlarıyla aile bütçesine katkıda bulunuyor

7 ülkede 165 şubesi ile 1.000'in üzerinde çalışanıyla Türkiye'nin uluslararası tek kitap kırtasiye teknoloji mağazaları zinciri NT, her yıl olduğu gibi bu yıl da okul alışverişi konusunda ailelerin bütçesini rahatlatmaya devam ediyor.

Okula yeni başlayacak öğrenci için ihtiyaç duyulan kaliteli, sağlıklı, güvenilir ve ekonomik kırtasiye malzemeleri 60 liradan başlayan fiyatlarla alınabiliyor. Kırtasiye ürünleri fiyat araştırma sonucuna göre, 60 kırtasiye ürününün sepet tutarı bazında en uygun fiyata sahip olan NT, bu yıl da en uygun fiyatları sunuyor.

OKUL ALIŞVERİŞİNİN BULUŞMA NOKTASI NT
Sezon öncesi yaptıkları araştırmalarda elde ettikleri bulguları da paylaşan NT Kurumsal İletişim Müdürü S. Serkan Bilikci, NT'nin okul alışverişinde sağlıklı ve kaliteli olan her marka ve çeşit ürünleri bulabildiğini, bu nedenle okul alışverişinin buluşma noktası olduğunu söyledi

NT olarak Türkiye'nin genelindeki tüm şubelerde hem özel, hem de devlet okullarına hitap ettiklerini kaydeden Bilikci, bu nedenle fiyat politikalarını belirlerken ailelerin bütçeleri için en uygun fiyat için alt yapı çalışması yürüttüklerini belirtti.

"SOLVENTLİ ÜRÜNLER SATMIYORUZ!"
Bu yıl okul sezonu öncesinde tüm yapıştırıcı ve düzeltici ürün gruplarının solventli ürünlere karşı tarandığını söyleyen Serkan Bilikci, solvent içeren ürünlerde herhangi bir satış yasağı bulunmamasına rağmen çocuk sağlığı konusundaki hassasiyetleri nedeniyle satıştan kaldırıldığını söyledi.

SAĞLIKSIZ İTHAL ÜRÜNLERE DİKKAT!
Türkiye'de yaklaşık 5 milyar lira hacmindeki kırtasiye pazarının yüzde 70'inin ithal, yüzde 30'unun yerli ürünlerden oluştuğuna dikkat çeken Bilikci, özellikle ithal edilen ürünlerin gerekli kontroller yapılmaması halinde gelişim çağındaki çocuklarımıza çok önemli tehditler oluşturabileceğinin altını çizdi.

Piyasada bulunan ve kalite-güvenlik testlerinden geçmemiş Uzakdoğu menşeili ürünlerin sektörde önemli sorun olarak öne çıktığına dikkat çeken NT Kurumsal İletişim Müdürü S. Serkan Bilikci şöyle konuştu:

"Geçtiğimiz yıl 25 milyon müşteri misaifirimiz oldu. Bu yıl hedefimiz 28 milyon. Türkiye'nin tek kitap, kırtasiye ve teknoloji zinciri NT olarak sektörün öncüsü ve sorumlu marka bilinci ile hareket ediyoruz. Testlerden geçmeyen, zararlı kimyasal maddeler içeren ve uluslararası standartlara uygun olmayan kırtasiye malzemeleri, özellikle gelişme çağındaki çocuklar için büyük tehlike oluşturmaktadır. Bu nedenle önlemleri daha da artırdık."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ekonomik okul alışverişi NT'den soruluyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN