Türkiye'nin en iyi haber sitesi

P2L Türkiye’ye giriş yapıyor

Partners to Leaders (P2L) (Üst Düzey Yönetici Arama Federasyonu) dünyanın en hızlı gelişen pazarlarından biri olan Türkiye’ye giriş yapıyor.

Giriş Tarihi: 27.9.2013 10:14
P2L Başkanı Metin Mitchell " Türkiye, yönetici aramak için en dinamik piyasalardan biri olarak özellikle sıra dışı yetenek havuzu ile öne çıkmaktadır. Türkiye'nin nüfuzu, uluslararası arenada ve Orta Doğu bölgesinde arttıkça Türk yöneticilerin başarıları ile kendilerini daha çok gösterdiğini görüyoruz. Yeni nesil Türk liderleri farklı piyasalara ve endüstrilere uyum sağlama kabiliyetleri ve etkin yönetim becerileri ile dünyada aranır hale gelmiştir."

"Türkiye için yeni ortağımız, Sn. Rana Acartürk bu duruma bir istisna değil. Kurmuş olduğu İstanbul merkezli Tara Partners ile müşterilerine güçlü bir iş etiği ile en doğru aday ve müşteri eşleştirmesi yapma konusunda verdiği servis ile farklılaşmaktadır. Tara Partners'ın P2L Federasyon'una katılmasından memnuniyet duyuyoruz."

P2L (Partners to Leaders), müşterilere girişimcilik ruhu ile hizmet etmeyi, etik ve işbirliğini en önemli değerleri olarak kabul etmiş dünyanın önde gelen bağımsız yönetici arama şirketlerinden meydana gelen uluslararası bir federasyondur.

Metin Mitchell, Partners to Leaders'ın Başkanı ve Dubai merkezli Metin Mitchell & Company'nin yönetici ortağıdır.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
P2L Türkiye’ye giriş yapıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN