Dünyada teknolojinin lideri olacağız

Vestel'in İcra Kurulu Başkanı Erdoğan, CEBIT 2013'te iddialı konuştu. Erdoğan "Dünyada teknolojinin lider kuruluşu olma hedefimizi sürdüreceğiz" dedi.

Giriş Tarihi: 26.10.2013
Vestel, Avrasya bölgesinin en büyük bilişim fuarı CeBIT Eurasia 2013'de gövde gösterisi yaptı. Fuarda, yeni teknolojilerini görücüye çıkaran Vestel, üretimi ve tüm tasarımı Vestel City'de gerçekleştirilen Vestel 10" tableti tanıttı. Fuarda ayrıca dünyanın en büyük ultra HD TV'si 110" LED TV de tanıtıldı. Vestel'in teknoloji şovu yaptığı standı Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç da ziyaret etti. Vestel İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan, yaklaşık 70 ülkeden binlerce firmanın katıldığı CeBIT Eurasia'da yer almaktan mutluluk duyduklarını belirterek "Elektronik, bilişim ve telekomünikasyon sektörlerinde yerli üretimde ilklere imza atıyor, teknolojimizi dünyayla buluşturuyoruz. Yalnızca Türkiye'de değil dünyada da teknolojinin lider kuruluşu olma iddiamızı sürdüreceğiz" dedi.

'AVRUPA'DA TEK FİRMAYIZ'
Vestel İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan teknolojinin çok hızlı geliştiğine dikkat çekerek "Güçlü Ar-Ge altyapımız, yüksek teknolojimiz ve yerli üretim kapasitemizle gelişmeleri yakından takip ediyor, ürünlerimizi bu yeni teknolojiler ışığında geliştiriyoruz" dedi. Vestel'in Avrupa'da tablet tasarım ve üretimi yapan ilk ve tek firma olduğunu belirten Erdoğan ürünle ilgili şunları söyledi: "Son teknolojiyle özel olarak tasarlanan yeni 10" tabletimizin aynı anda 4 işlem yapabilen işlemcisi, geliştirilmiş arka kamerası ve IPS Full HD ekran kalitesi ile müşterilerimize daha hızlı ve keyifli internet deneyimi sunuyoruz. Yeni tabletimizi aralık ayı itibarıyla satışa sunacağız."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dünyada teknolojinin lideri olacağız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN