Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vodafone Almanya'ya yönetici ihraç ediyor

Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Lütfullah Kitapçı, Vodafone Almanya’ya Bireysel Pazarlama Direktörü olarak atandı.

Giriş Tarihi: 21.1.2014 10:18
"Türk reçetesi" olarak diğer ülkelere örnek gösterilen performansa sahip Vodafone Türkiye'den bir yönetici daha uluslararası göreve getirildi.

Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Lütfullah Kitapçı, Vodafone Grubu içinde ciro büyüklüğü bakımından en büyük faaliyet ülkesi olan Vodafone Almanya'ya Bireysel Pazarlama Direktörü olarak atandı.

Eylül 2010'dan bu yana Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü olarak görev yapan Lütfullah Kitapçı, Vodafone Türkiye bünyesine Ocak 2009'da Pazarlama Kıdemli Müdürü olarak katıldı. Kitapçı, faturasız müşteri segmentindeki revizyon, faturalı segmentteki rekor büyüme, tüm dünyaya örnek gösterilen sosyal iş modeli Vodafone Çiftçi Kulübü ve Vodafone İstanbul Maratonu, Vodafone Arena sponsorlukları gibi önemli projelerde kilit roller üstlendi.

Lütfullah Kitapçı Vodafone Türkiye'den önce 2005-2009 yılları arasında Vodafone Çek Cumhuriyeti'nde strateji, planlama ve pazarlama alanlarında farklı rollerde görev aldı. 2001-2004 yıllarında strateji danışmanı olarak görev yapan Kitapçı, lisans eğitimini Koç Üniversitesi İşletme Bölümü'nde tamamladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vodafone Almanya'ya yönetici ihraç ediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN