Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Halkbank'tan KOBİ'lere ücretsiz İngilizce

Giriş Tarihi: 31.1.2014 17:47

Halkbank, ihracat yapan KOBİ’lere ücretsiz İngilizce eğitimi veriyor.

Halkbank, bu eğitimle ihracatçı KOBİ'lerin yabancı firmalarla iletişimini kolaylaştırarak ihracata katkı sağlamayı hedefliyor.

Türkiye'nin ihracat artışını çok önemsediklerini ve bu nedenle ihracatçı firmaları destekleyecek çözümler geliştirdiklerini ifade eden Halkbank Esnaf ve KOBİ Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Taner Aksel şunları söyledi:

"2023 vizyonu çerçevesinde Türkiye'nin 500 milyar dolarlık ihracat hacmine ulaşması hedefleniyor. Bu hedefe ulaşılmasında ülkemizdeki işletmelerin yüzde 99'unu oluşturan KOBİ'lerimizin rolü oldukça önem taşıyor. Onlara sadece finansal kaynak sunarak değil, yeni pazarlar bulmalarına yardımcı olarak da destek sağlamamız gerektiğini düşünüyoruz. Bu noktada yabancı dil bilgisinin hayati önem taşımasından hareketle, ihracatçı KOBİ'lere ücretsiz İngilizce eğitimi vermeye başlıyoruz. Bu eğitimler 'Üreten Türkiye'ye sunduğumuz kesintisiz desteğin ürünüdür."

KOBİ'lerin istedikleri saat diliminde yararlanabileceği eğitimlere Halkbank'ın KOBİ'lere özel platformu www.halkbankkobi.com.tr üzerinden bağlanılabiliyor. Öğretmen ve öğrencilerin gerçek bir sınıfta olduğu gibi, birbirlerini görüp duyarak iletişim kurabilmelerine ve gerçek sınıftaymış gibi ders yapabilmelerine imkân veren bir sistemle uygulanacak eğitimler 6 ay sürüyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Halkbank'tan KOBİ'lere ücretsiz İngilizce
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN