Türkiye'nin en iyi haber sitesi

NBA heyecanı Anadolu'ya yayılacak

ABD'nin profesyonel basketbol ligi NBA, Avea ile ortaklaşa düzenlediği Basketbol Kamp Projesi'ni Anadolu'daki 5 şehre taşımaya hazırlanıyor

Giriş Tarihi: 21.2.2014
NBA Ligi'nin Avrupa'daki ilk ve tek telekomünikasyon ortağı Avea işbirliğini Anadolu'ya taşıyor. Geçen yıl basketbol altyapısını geliştirmek için Avea NBA Basketbol Kampı Projesi'ni hayata geçiren şirket, İstanbul ve Ankara gibi illerde gördüğü yoğun ilgi üzerine uygulamayı 5 şehre daha götürme kararı aldı. Çocukların fiziksel ve ruhsal gelişimlerini sağlama hedefiyle dünya çapında Junior ve Elite kampları ile faaliyet gösteren NBA organizasyonu, Avea NBA Basketbol Kampı projesiyle Türkiye'de bir ilke imza atmıştı. Avea ve NBA üst düzey yöneticileri, hem NBA All Star 2014 heyecanını yerinde yaşamak hem de işbirliklerini masaya yatırmak için gittikleri New Orealans'taki toplantıda projeyle ilgili gelecek hedeflerini açıkladılar.

100 GEN Ç SEÇİLMİŞTİ

All Star öncesinde basınla sohbet toplantısı düzenleyen Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk, "Avea, 2013 yılının en başarılı operatörü. Geçtiğimiz yıl, hem iş sonuçlarımız hem de NBA işbirliği çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz sokak basketbol turnuvası NBA 3X ve Avea NBA Basketbol Kampı çok başarılı geçti" dedi. Projede, 100 genç seçilmiş, 50'si eğitim almıştı.

1 MİLYON YENİ MÜŞTERİ
2013'ün Avea iş modellemesi açısından başarılı geçtiğini söyleyen Dehşan Ertürk, "Yatırımlar sonucunda geçen yılı 1 milyonu aşkın yeni aboneyle tamamladık. 418 bin net müşteri kazanımını son çeyrekte gerçekleştirdik. Son 7 çeyrektir açık ara öndeyiz" şeklinde konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
NBA heyecanı Anadolu'ya yayılacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN