Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Finansbank'tan emekliye 300 TL

Giriş Tarihi: 28.2.2014

Finansbank, maaşlarını ilk defa taşıyan emekli müşterilere 300 TL nakit hediye ediyor. Banka ayrıca tüketici kredilerinde yüzde 25, otomobil kredilerinde yüzde 10 indirim veriyor

Finansbank, maaşlarını ilk defa taşıyan emekli müşterilerine 300 TL nakit kazandırıyor. 30 Nisan'a kadar geçerli kampanyadan aylık 500 TL ve üzeri maaş alan emekliler, maaşlarını 36 ay boyunca Finansbank aracılığıyla almaları ve Kredili Mevduat Hesabı açtırmaları durumunda yararlanacak. Emekliler, maaşlarını Finansbank'tan aldıkları süre boyunca Finansbank şubelerinde işlem önceliğinden faydalanıyor ve banka kartlarıyla Türkiye'deki tüm bankaların ATM'lerinden ücretsiz olarak maaşlarını çekebiliyor, bakiye görüntüleyebiliyorlar. Aynı zamanda maaş aldıkları sürece hesap işletim ücreti de ödemiyorlar.

KREDİDE % 25 İNDİRİM

Finansbank emekli maaş müşterilerine ihtiyaç, otomobil ve konut kredilerinde de düşük faiz avantajları ve uzun vadeli ödeme seçenekleri sunuyor. Mevcut faiz oranı üzerinden tüketici kredilerinde yüzde 25, otomobil kredilerinde yüzde 10 indirimin yanı sıra 3 ayda bir geri ödeme imkanı sağlanıyor. Konut Kredisi dosya masrafında da yüzde 25 indirim yapılıyor ve yine 3 ayda bir geri ödeme imkanı sağlanıyor. Finansbank emekli müşterilerine özel olarak, 1.200 TL'ye kadar 6 ay vadeli faizsiz ve dosya masrafsız ihtiyaç kredisi de sunuyor. Finansbank Bireysel Bankacılık ve Ödeme Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Erkin Aydın, "Finansbank olarak daima müşterilerimize klasik bankacılık hizmetlerinden fazlasını sunabilme ve Türkiye'nin finansçısı olma hedefiyle çalışıyoruz. Türkiye'de emeklilere özel bankacılık deyince ilk akla gelen bankalardan biri olma hedefiyle yola çıkıyoruz. Bu hedef doğrultusunda birçok emekli müşterimizi dinledik ve ihtiyaçlarına yönelik olarak onlara özel bankacılık çözümlerini hazırladık" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Finansbank'tan emekliye 300 TL
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN