KOBİ'lere e-fatura için bulut desteği hazır

Giriş Tarihi: 18.3.2014

KOBİ'lerin ihtiyacı olan birçok hizmeti bulut mağazasında toplayan TTNET, bilişim hizmetlerinin tek faturayla ödenmesini sağlıyor

Kobi'lerin e-fatura ve sanal toplantı gibi özel bulut çözümlerini tek mağazada toplayan TTNET, 14 farklı kategorideki 90'a yakın teknoloji uygulamasının yer aldığı yazılım mağazası PlusClouds'u müşterilerine sunmaya başlıyor. E-fatura Platformu, kurumsal kaynak planlaması (ERP) çözümü Netsis ve online toplantı servisi 'Toplante' de TTNET'in sunduğu diğer bulut teknolojisi çözümleri arasında yer alıyor.

MALİ YETİ DÜŞÜRECEK

Bulut hizmetleri mağazasının basın toplantısında konuşan TTNET Genel Müdürü Abdullah Orkun Kaya, "Ekonomimizin büyümesinde ve ülkemizin kalkınmasında önemli rol oynayan işletmelerimiz altyapı ve donanım masrafı yapmadan, 'kirala ve öde' modeli ile ihtiyaç duydukları yazılımları bulut teknolojisi üzerinden kullanarak maliyet avantajı sağlayacak, verimliliklerini artıracak ve iş süreçleri kolaylaştıracak" dedi. Kaya, şu bilgileri verdi: "Her biri kendi alanında lider konumdaki yerli bulut bilişim çözümleriyle kurumsal müşterilerimize değer katmayı, onlara rekabet avantajı sağlamayı ve dünyaya açılmalarına destek olmayı hedefliyoruz. İş ortaklarımızla birlikte, kurumsal müşterilerimizi en ileri teknolojilerle buluşturmaya devam edeceğiz."

SANAL TOPLANTI VE E-FATURA HİZMETİ
Ttnet'in iş ortağı İzibiz ile geliştirdiği e-fatura portal çözümü ile Nisan 2014 itibarıyla e-fatura zorunluluğu getirilen kurumlara, e-fatura portalı üzerinden hizmet verilmesi hedefleniyor. Netsis ERP servisi, KOBİ'lerin tüm iş süreçlerini internet üzerinden 7/24, hızlı ve verimli biçimde yönetebilecekleri bir iş çözümü olarak TTNET kurumsal bulut bilişimi çözümleri arasında yer alıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
KOBİ'lere e-fatura için bulut desteği hazır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN