Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İnovasyon turu

Giriş Tarihi: 29.4.2014
KOBİ'nin yeni harikası 'yangın zırhı' oldu
Eryap, yeni nesil taş yünü Wooler ile KOBİ'lerle işbirliğini sürdürüyor. İşyerlerini yangına karşı koruyan ve pasif yangın güvenliği sayesinde olası riskleri en aza indirgeyen taş yünü Wooler, ısı, ses ve yangın yalıtımını aynı anda sunarak KOBİ'lerin hayatını kolaylaştırıyor. Çatılarda, dış cephede, ara bölme duvarlarda, kazan ve tesisat yalıtımı olmak üzere birçok farklı alan ve sektörde tercih edilen Wooler, ısı değişimlerine karşı duvarı koruyor. Bina ömrünce böcek, mikroorganizma, çürüme, küf tutma ve paslanma gibi dış etkenlere karşı da bir zırh görevi görüyor.

Çorum'da sıvı tuz üretti Avrupa'dan sipariş yağdı
Gelişmiş ülkelerde 'altın suyu' olarak bilinen sıvı tuz, artık Türkiye'de de üretiliyor. Türk girişimci Mahmut Küçükdoğan tarafından tamamı yerli kaynaklardan elde edilen rafine edilmemiş doğal tuza Avrupa'dan da sipariş yağıyor. Çorum'da kurulan tesiste üretilen sıvı tuzla 5 milyon dolarlık ihracat hedefleniyor.

Alman devi mobil kimlikte KOBIL ile anlaştı
Almanya'nın lojistik devi Deutsche Post, yeni mobil ödeme uygulaması Paysmart için İsmet Koyun tarafından Almanya'da kurulan KOBIL'in mobil kimlik işleme teknolojisini tercih etti. Paysmart, iPhone/ Android cihazlar için online uygulama mağazalarından indirilebiliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İnovasyon turu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN