Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Step Cenevre'ye halı serdi

Giriş Tarihi: 6.5.2014

Lüksün başkenti kabul edilen Cenevre'de 1 milyon euroluk mağaza açan Stepevi, jet sosyeteyi hedefliyor. Başkan Şengör, "Açığı gördük, geldik. Sırada Münih var" dedi

Halıda lüksün temsilcilerinden olan Stepevi Londra, Paris, Milano ve New York'tan sonra Cenevre'ye de mağaza açtı. Lüks tüketimin merkezi Cenevre'de 1 milyon euroluk yatırımla açılan butik, Christian Louboutin'e komşu oldu. Step Yönetim Kurulu Başkanı Cem Şengör, Cenevre'de lüks halı arzında açık tespit ettiklerini, sağlam bir iş modeliyle bu ihtiyacı gidermeye geldiklerini belirtti. Şengör, "Lüks tüketimin yoğun olduğu pazarlarda büyümemizi sürdüreceğiz. Çok yakında Münih mağazamızı da açacağız" dedi. Step Kurucu ortağı Ayşegül Yürekli Şengör de, Türk kültürünün sembollerinden halıcılığı dünyaya taşıdıklarını söyleyerek, "Bu sayede ülkemizin kalite, tasarım ve lüks yaşam değerlerini tüm dünyaya yayıyoruz" diye konuştu.

EN KARLISI NEW YORK
Cironun yüzde 70'ini ihracattan elde ettiklerini belirten Cem Şengör, en kârlı mağazalardan birinin New York'taki olduğunu ifade etti. Şengör, "Bu mağazamız ilk yıl kâra geçti. İtalya da çok iyi" dedi.

60 ÜLKEDE 1.000 MAĞAZADA SATILIYOR
Stepevi franchise satış noktaları Dubai, Bakü, Johannesburg şehirlerinde yer alıyor. Stepevi markalı ürünler 60'ı aşkın ülkede binden fazla mağazada satılıyor. Ünlü markaların mağazalarında da kullanılıyor.

MAĞAZAYI FADILLIOĞLU TASARLADI
Cenevre'deki mağazanın tasarımı sektörün ünlü ismi Zeynep Fadıllıoğlu Design tarafından yapıldı. Dekorasyonda Türk motiflerine yer veren Fadıllıoğlu, geçen yıl açılan New York mağazasına da imza atmıştı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Step Cenevre'ye halı serdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN