Türkiye'nin en iyi haber sitesi

MÜSİAD Zonguldak şubesi açıldı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği, MÜSİAD Zonguldak’ın açılışı T.C Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Hasan Murat Mercan ve MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak’ın katılımları ile gerçekleşti.

Giriş Tarihi: 7.5.2014 17:08
Açılış öncesi MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak ve beraberindeki MÜSİAD Heyeti protokol ziyaretleri kapsamında Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir ve Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M.Salih Demir'i ziyaret etti. Ziyarette MÜSİAD Başkanı Olpak, MÜSİAD'ın çalışmaları hakkında bilgiler aktardı.

Protokol ziyaretleri sonrası MÜSİAD Zonguldak'ın açılış programı gerçekleştirildi. Açılışta kurdeleyi T.C Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Hasan Murat Mercan, MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak, Genel Başkan Yardımcısı Abdurrahman Kaan, Teşkilatlanmadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Eyüp Uğur, Zonguldak İl Müftüsü Nuh Korkmaz ve MÜSİAD Zonguldak Şube Başkanı Salih Yılmaz birlikte kesti.
Açılış programının ardından gala programına geçildi. Gala programında açılış konuşmasını yapan MÜSİAD Zonguldak Şube Başkanı Salih Yılmaz birlik beraberlik vurgusu yaptı.


YILMAZ: " HEP BİRLİKTE HAREKET EDELİM"

MÜSİAD Zonguldak Başkanı Salih Yılmaz, Zonguldak'ın Karadeniz'in en güzel, şirin illerinden biri olması gerekirken bugün göç veren bir şekilde durumunda olduğunu söyleyerek, Zonguldak'ın yarınlarda kasaba olmaması için bugünlerde çok çalışmamız gerekmektedir dedi ve herkesi birlik, beraberlik, uyum ve ahenk içinde hep birlikte hareket etmeye davet etti.

Zonguldak Şube Başkanı Yılmaz'dan sonra katılımcılara hitap eden MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak, konuşmasının başında Şeyh Nazım olarak bilinen Nazım Kıbrısi'nin vefatından duydukları üzüntüyü belirterek, Allah'tan rahmet diledi. Olpak konuşmasının devamında güncel ekonomik verilere değinerek bazı açıklamalarda bulundu.


"MÜSİAD BUGÜN 143 NOKTADA TEMSİL EDİLİYOR"

Olpak bu konuda şunları söyledi:

"Bugün, Zonguldak MÜSİAD'ımızı açtık. Bu noktada ifade etmek isterim ki, bu açılışta Zonguldaklı dostlarımızı ve bizi en çok teşvik eden Karadeniz Ereğli Şubemiz'deki üyelerimiz olmuştur, kendilerine teşekkür ederim. Zonguldak MÜSİAD'la birlikte, Türkiye'de 76 noktada, yurt dışında ise, 55 ülkede, toplam 143 noktada temsil ediliyoruz.


YILMADIK ÇALIŞMAYA DEVAM ETTİK

İki gün önce, 24.cü yılımızı kutladık. Neredeyse çeyrek yüzyıl olmuş MÜSİAD kurulalı. Bu 24 yılda, pek çok hadiseye, konuya şahit de olduk, mağdur da olduk. Ancak yılmadık ve çalışmaya devam ettik."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MÜSİAD Zonguldak şubesi açıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN