Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vodafone 20 milyon aboneye ulaştı

Vodafone Türkiye’nin abone sayısı 20 milyona ulaştı. 20 milyon kutlamaları çerçevesinde Vodafone, mevcut abonelerini ödüllendirirken, 20 milyonluk bu geniş aileye yeni katılacaklara da cazip teklifler sunuyor.

Giriş Tarihi: 7.5.2014 15:41
Vodafone Türkiye 20 milyon aboneye ulaştı. Şirket, Türkiye pazarına girdiği 2006 yılından bu yana abone sayısını yüzde 66 oranında artırdı.

20 milyon aboneye ulaşma vesilesiyle Mayıs ayını kutlama ayı ilan eden Vodafone Türkiye, mevcut abonelerini ödüllendirirken, 20 milyonluk bu geniş aileye yeni katılacak abonelere de cazip teklifler sunuyor. Düzenlenen ödül töreninde, Vodafone'un 20 milyonuncu abonesi İsmail Ceylan, ödülünü Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Gökhan Öğüt'ün elinden aldı. Vodafone Türkiye abone profilinin "ilk"lerini ve "en"lerini temsil eden kullanıcılar da bu kapsamda ödüllendirildi. Abonelere, son model akıllı telefon ve Vodafone marka tablet hediye edildi. Ödül alan diğer aboneler ise şöyle sıralandı:

• En yaşlı Vodafone'lu: Hanife Kurtoğlu (90 yaşında)
• En eski Vodafone'lu: Ferhat Bayramoğlu (20 yıldır Vodafone abonesi)
• İlk Red abonesi: Buğra Ardalıoğlu
• İlk FreeZone abonesi: Mustafa Güzelgöz

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Gökhan Öğüt, şunları söyledi:

"Telekomünikasyon dünyasında ana performans göstergesi, operatörlerin kendi aboneleri tarafından tavsiye ediliyor olmasıdır. Biz de kendi abonelerimiz tarafından tavsiye edilme konusunda lider olmayı hedefledik ve bunu da başardık. Hizmet odaklı bir stratejik yaklaşımımız var. Hızla artan abone sayımız, abonelerimizin bize olan güveninin doğal bir yansıması. 20 milyon aboneye ulaşmış olmaktan büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz. Yatırımlarımız ve sunduğumuz yenilikçi ürün ve servislerle abonelerimizin kendi mucizelerini yaratmalarına destek olmaya devam edeceğiz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vodafone 20 milyon aboneye ulaştı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN