Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Türel'den STK'lara samimi davet

Giriş Tarihi: 26.5.2014

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, kentin geleceğine imza atacak projeleri hayata geçirirken, her türlü öneriye açık olduklarını söyledi

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, şehrin uzun zamandır hasret kaldığı yatırımlara hızla başlayacaklarını ifade etti. Projeleri hayata geçirirken kamuoyu yoklamaları ile halka soracaklarını, konuyla ilgili Sivil Toplum Kuruluşları (STK) ile görüşeceklerini belirten Başkan Türel, STK'lara "Hangi konuda tereddütleriniz olursa, verilerinizi toplayın, eleştirilerinizi toplayın, sizlerle iştira edelim değerlendirelim ve inşallah bir ortak akıl geliştirelim" çağrısı yaptı.

'DESTEKLEYEN TARAFTA OLUN'
Daha güzel bir Antalya için hayata geçirilecek projelerde her yer türlü katkı, eleştiri ve öneriye açık olduklarını ifade eden Başkan Türel "Karşı çıkan değil, eksikleri tamamlayan destek olan tarafta olmak en güzeli" dedi. Menderes Türel "Antalya'nın geleceğine imza atacak bu eserler kazandırılıyor iken, bu hizmete karşı çıkan, o hizmete eleştiri getiren, o hizmeti dava eden insanlar olarak anılmaktansa, o hizmete, o esere, o projeye katkı koyan, destekleyen, kazandırılmasında çok ciddi rol alan, oda başkanları olmayı her halde gönülden arzu edersiniz" şeklinde konuştu. Antalya için ulaşım master planı hazırlayacaklarını dile getiren Türel, "Ulaşımla ilgili ilk adımımızı ulaşım master planı yaptırmakla atacağız. Buna mevcut planı güncelleştirme de diyebiliriz. Bununla ilgili birçok çalıştaylar yapıp, paneller düzenleyeceğiz. Kent dinamiklerini dinleyeceğiz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türel'den STK'lara samimi davet
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN