Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bridgestone olimpik ortak oluyor

Bridgestone Corpotation, 2024 Olimpiyat Oyunları’nın sonuna dek Dünya genelinde “Olimpik Ortak” (The Olympic Partner “TOP”) olmak üzere Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC) ile sözleşme imzaladığını açıkladı.

Giriş Tarihi: 17.6.2014 17:09
Duyuru, IOC Başkanı Thomas Bach, Bridgestone CEO'su ve Yönetim Kurulu Başkanı Masaaki Tsuya ve şirketin ve IOC'nin diğer ileri gelen üyeleri ve misafirlerin katılımı ile Tokyo'da düzenlenen Olimpik Ortaklık sözleşmesi imza töreninde yapıldı.

Bridgestone'un Olimpiyat Oyunları ile ilişkisi 2016 Rio Olimpiyat Oyunları'nı da kapsayacak şekilde bugünden itibaren geçerli olup; Bridgestone'a 2016 yılı boyunca Brezilya, Kore, Japonya ve Amerika Birleşik Devletleri'nde sponsorluk faaliyetlerinde bulunma hakkı tanınıyor. 2017'den itibaren ise Bridgestone'un sponsorluk hakları dünya geneline yayılacak olup; 2018 PyeongChang Olimpik Kış Oyunları, 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları ile (düzenleneceği şehirler IOC tarafından sonradan seçilecek olan) 2022 ve 2024 Olimpiyat oyunlarını da kapsayacak. Sözleşme aynı zamanda 2017 – 2024 yılları arasında gerçekleşecek olan tüm Gençlik Olimpiyat Oyunları'na ilişkin sponsorluk haklarını da içeriyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bridgestone olimpik ortak oluyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN