Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Akbank'tan esnafın gönlüne göre kredi

Giriş Tarihi: 24.6.2014

Akbank, 'Esnaf Kardeşliği' programı ile, esnafın gönlüne göre ödeyebileceği kredi ve hizmet seçenekleri sunuyor

Esnafa destek olmayı ilke olarak benimseyen Akbank, esnafa rahat nefes aldıracak olanaklar sunuyor. Bu kapsamda geliştirilen 'Olduğunda Öde Kredisi' ve Axess KOBİ'den sonra Akbank farklı ödeme seçenekleriyle esnafa alternatifler yaratıyor. Böylece, esnaf nakit akışı doğrultusunda geri ödeme koşullarını kendisi belirliyor. Her zaman piyasanın nabzını tutan bir banka olarak, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını yakından izlediklerine belirten Akbank KOBİ Bankacılığından sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz, "Akbank KOBİ Bankacılığı olarak 'Esnaf Kardeşliği' çatısı altında sunduğumuz ürün ve hizmetleri çeşitlendirmeye devam ediyoruz. Esnafın nakit ihtiyaçlarını farklı ödeme alternatifleri ile gönlüne göre karşılayabilecekleri bir finansman modeli hayata geçirdik" dedi.

NAKİT AKIŞ ÖNEMLİ

Yeni ürün oluştururken, çok sayıda esnaf ile bire bir görüşerek, finansman ihtiyaçlarını ve ödeme koşullarına ilişkin durumlarını yakından incelediklerinin altını çizen Bülent Oğuz, "Bu görüşmeler neticesinde, esnafın nakit akışındaki farklılıklar nedeniyle kredi geri ödemelerinde esnekliğe sahip olmak istediklerini tespit ettik. Esnafımızdan öğrenerek onlara özel bir çözüm ürettik" dedi

6 FARKLI ÖDEME SEÇENEĞİ VAR
Bülent Oğuz, KOBİ'lere 36 ay vadeye ve 50 bin liraya kadar kullanılabilen kredi ile esnafa 6 farklı ödeme seçeneği sunduklarını söyledi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Akbank'tan esnafın gönlüne göre kredi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN