Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Koç gibi sponsorluk

Giriş Tarihi: 1.7.2014

"Bir dünya markası" sloganıyla Avrupa'da her yıl en hızlı büyüyen şirket olan Beko, sporda dev bir anlaşmaya imza attı. Beko adı artık, İspanya'nın ünlü kulübü FC Barcelonalı futbolcuların kolunda yeşil sahaları dolaşacak

Koç Holding'in uluslararası markası Beko, İspanya'nın efsane futbol takımı FC Barcelona ile 4 yıllık sponsorluk anlaşması imzaladı. Anlaşmaya göre Beko logosu 4 yıl boyunca FC Barcelona'nın (Barça) yeni formasının sol kısmında ve antreman kitlerinin üzerinde yer alacak. Anlaşmayla ünlü kulüp, formasının sol kısmını yayıncı ve sivil toplum kuruluşları dışında ilk kez bir sponsora açmış olacak. Yeni forma, sezon başlangıcından itibaren Messi'li kulübün oyuncuları tarafından giyilecek. Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, "Bizi dünyanın en çok taraftara sahip kulüplerinden birinin evine taşıyan unsur, Beko'nun global başarısı oldu" dedi. FC Barcelona Başkanı Josep Maria Bartomeu da, "Beko, Barça'ya güvendi, biz de onlara güveniyoruz" diye konuştu.

DEĞERLERİMİ Z ÖRTÜŞÜYOR
Camp Nou Stadyumu'nda düzenlenen toplantıda konuşan Mustafa Koç, dünyanın iki global markasının bir araya geldiğini belirterek, şöyle konuştu: "Beko'nun global pazarlardaki gelişimi tam bir başarı öyküsüdür. FC Barcelona'yla birlikteliğin uzun ömürlü olacağını umuyorum. İki markanın paylaştığı değer ve mottolar örtüşüyor. FC Barcelona gibi Beko da her zaman kendini yenilemeye odaklanmıştır."

'BÜYÜRKEN TOPLUMSAL GELİŞİME DE DESTEK OLDUK'
Beko 'nun yeni logosu da Camp Nou'daki anlaşmayla birlikte duyuruldu. Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu Başkanı ve Arçelik Genel Müdürü Levent Çakıroğlu, Beko'nun Avrupa'nın ikinci büyük beyaz eşya markası olduğunu vurgulayarak, "5 yıldır Avrupa'da pazar payını en hızlı artıran marka Beko. Spor aracılığıyla toplumsal gelişimi desteklemeye devam ediyoruz" dedi. FC Barcelona Başkanı Josep Maria Bartomeu da Beko'nun Barça ailesine girmesinden gurur duyduklarını ifade etti. Bartomeu, "Ortak yolculuğumuz mükemmeliyetçilik, inovasyon ve global değerler üzerine kurulu" diye konuştu.

YENİ SEZONDA BEKO'LU BARÇA
FC Barcelona'nın efsanevi stadyumu Camp Nou'da yapılan toplantıda soldan sağa: Javier Faus i Santasusana, J. Maria Bartomeu, Mustafa Koç ve Levent Çakıroğlu yeni Barça formasıyla poz verdi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Koç gibi sponsorluk
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN